کتاب آواز ملکه

Queen Song
کد کتاب : 1011
مترجم :
شابک : 978-600-182-190-5
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 80
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

نیم جلد شخصیت های مهم مجموعه ی ملکه ی سرخ

معرفی کتاب آواز ملکه اثر ویکتوریا اویارد

کتاب آواز ملکه، رمانی فانتزی نوشته ی ویکتوریا اویارد است که نخستین بار در سال 2015 وارد بازار نشر شد. ملکه کوریان، اولین همسر پادشاه تیبریاس، به شکلی مخفیانه خاطرات و وقایع زندگی خود را ثبت می کند تا مطمئن شود هیچ کس در قصر نمی تواند از افکارش علیه خود او استفاده کند. کوریان در این دفتر، ماجرای عشق آتشین خود با ولیعهد، تولد شاهزاده ای جدید به نام کال و چالش های مرگباری را روایت می کند که در طول زندگی اش در دربار سلطنتی، پیش روی او قرار گرفته اند. رمان آواز ملکه، قصه ای هیجان انگیز در جهان ملکه ی سرخ، قبل از شخصیت هایی همچون مِر و کال است و بدون تردید، طرفداران پرتعداد مجموعه داستان های فانتزیِ ویکتوریا اویارد را راضی می کند.

کتاب آواز ملکه

ویکتوریا اویارد
ویکتوریا آویارد، نمایشنامه نویس و نویسنده ی داستان های نوجوان و فانتزی اهل آمریکا است. او بیشتر به خاطر رمان فانتزی خود، ملکه ی سرخ شناخته می شود. آویارد در محله ای کوچک به نام لانگ مدو شرقی واقع در ایالت ماساچوست به دنیا آمد. او در سنی بسیار پایین، علاقه ی خود به نوشتن را نشان داد و به گفته ی خود او، از زمانی که به صورت فیزیکی قابلیت نوشتن پیدا کرد، نویسندگی را آغاز نمود.
نکوداشت های کتاب آواز ملکه
Intriguing.
حیرت انگیز.
Harper Collins

A gripping work that fans of The Hunger Games and Divergent will love.
اثری جذاب که طرفداران رمان های «عطش مبارزه» و «ناهمتا»، عاشقش خواهند شد.
Hachette

A whirlwind of plot twists.
گردبادی از پیچ و خم های داستانی.
Sci-fi Now

قسمت هایی از کتاب آواز ملکه (لذت متن)
ژولیان با همان صدای همیشگی خندید. کورین می دانست، خشم شیفتگی بهترین عبارتی بود که می شد با آن رابطه و احساسات ژولیان نسبت به خواهر کوچک ترش را بیان کرد. کورین دو سال کوچکتر بود، و ژولیان هیچ وقت برای یادآوری برتری سنی و هوشی اش از او، کم نمی آورد. البته با مهربانی این کار را می کرد. انگار که این کارش تفاوتی ایجاد می کرد.

هیچ درد و مجازاتی، شدیدتر از خاطره نیست.

چگونه خدمتکاران می توانستند چنین زیبایی ای را خلق کنند و همچنان پایین و پست در نظر گرفته شوند؟ آن ها قادر به انجام شگفتی هایی متفاوت از شگفتی های ما هستند.