مهارت های خفن (تقریبا)

تام گیتس 10
Super Good Skills (Almost)

مشخصات کتاب مهارت های خفن (تقریبا)
مترجم :
شابک :978-600-8869-03-0
قطع :رقعی
تعداد صفحه :250
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2016
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :7
زودترین زمان ارسال :28 مرداد

از مجموعه ی «تام گیتس»

کتاب تصویری

معرفی کتاب مهارت های خفن (تقریبا) اثر لیز پیشون | ایران کتاب

کتاب مهارت های خفن (تقریبا)، اثری نوشته ی لیز پیشون است که اولین بار در سال 2016 چاپ شد. این کتاب، دهمین عنوان از مجموعه ی بسیار پرطرفدار تام گِیتس است که به پسری بازیگوش، خلاق و پرانرژی می پردازد. روزهای آخر تِرم مدرسه است و تام دارد خودش را برای بازیگوشی و کارهای عجیب و غریب مخصوصِ خودش در تعطیلیِ خانوادگی سالانه آماده می کند. غافلگیری ها و اتفاقات ناامیدکننده ای در این تعطیلی برای تام رقم می خورد اما او با روحیه ی بالا و خلاقیت همیشگی اش، از طریق نوشتن خاطرات خنده دار خود، کشیدن کارتون هایی جالب و البته انجام شوخی هایی با خواهرِ اخمو و دوست بداخلاق خواهرش، موفق می شود خود را سرگرم کند.

کتاب مهارت های خفن (تقریبا)

لیز پیشون
لیز پیشون، زاده ی 11 آگوست 1963، تصویرگر و نویسنده ی انگلیسی است که در ادبیات کودک فعالیت می کند.پیشون در لندن به دنیا آمد و در دانشکده ی هنر دانشگاه کمبرول در همین شهر، به تحصیل در رشته ی طراحی گرافیک پرداخت.او مدتی به عنوان طراح هنری با یک شرکت موسیقی همکاری داشت و پس از آن، به تصویرگری و نگارش کتاب های کودک روی آورد.لیز پیشون به همراه همسر و سه فرزندش در برایتون زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب مهارت های خفن (تقریبا)
Fun-filled and cheerful.
سرشار از سرگرمی و شادی بخش.
Reading Time

Brilliant.
درخشان.
Scholastic

An excellent gift for both boys and girls.
هدیه ای عالی هم برای دخترها و هم پسرها.
Book Bag

قسمت هایی از کتاب مهارت های خفن (تقریبا) (لذت متن)
به به! (از خوشحالی این که آخر نیمسالمان نزدیک است، پریده ام هوا!) آقای فولرمن همین طور هی آه می کشد و اخم می کند و بعد هم چیزهایی مثل این می گوید: کدوم بخش از «بگیرین بشینین» رو نمی فهمین؟ صندلی هاتون رو بلند کنین هل بدین. قیژقیژ نکشینشون روی زمین... کتاب هاتون رو نذارین رو کله تون.

خودکار مال نوشتن و نقاشیه. برای چیه؟... فکر کنم آقای فولرمن انتظار داشت همه ی ما بگوییم: نوشتن و نقاشی آقا! ولی برد گلوی به این نتیجه رسید که خودکارها می توانند چوب طبل های معرکه ای هم باشند.