شفای زندگی

You Can Heal Your Life

مشخصات کتاب شفای زندگی
مترجم :
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-5462-35-7
تعداد صفحه :269
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :1984
سری چاپ :10
زودترین زمان ارسال :31 فروردین

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال. هی | ایران کتاب

کتاب شفای زندگی، اثری نوشته ی ل‍وئ‍ی‍ز ال.‬ هِی است که نخستین بار در سال 1984 به انتشار رسید. نکته ی کلیدی این کتاب این است که چون ذهن و بدن به هم متصل هستند، بیماری های بدن به گونه ای از جنبه های عاطفی و معنوی ذهن و عقاید و فرآیندهای فکری آن ناشی می شوند. در حالی که پزشکیِ مدرن تلاش می کند تا علائم بیماری را با استفاده از ابزارهای مختلفی چون شیمی درمانی و سایر داروها و جراحی های مختلف در بدن حذف کند، روشِ هِی، شناسایی و تلاش برای برطرف کردن عواملی است که او نامشان را دلایلِ ذهنیِ بیماری می گذارد. او عقیده دارد دلایل بیماری ها، اضطراب، الگوهای فکری ناسالم و تفکراتی مخرب درباره ی خویشتن است و استدلال می کند که اساسی ترین روش برای به وجود آوردن تأثیرات مثبت در بدن، تغییر در روش ها و الگوهای فکری ماست.

کتاب شفای زندگی

نکوداشت های کتاب شفای زندگی
A powerful work.
اثری قدرتمند.
Goodreads

Hay's beautiful gift.
هدیه ی زیبای هی.
Barnes & Noble

A lovely inspiring book.
کتابی الهام بخش و دوست داشتنی.
Sun

قسمت هایی از کتاب شفای زندگی (لذت متن)
تو اقتدار دنیای خود هستی؛ ایجاد دگرگونی ها ساده است، اگر ایمان داشته باشیم.

هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد، آینده ی ما را می آفریند. هر کدام از ما، با اندیشه ها و احساس هایمان، تجربه های خود را می آفرینیم. اندیشه هایی که به ذهن ما راه می یابد و کلماتی که بر زبان می رانیم، تجربه های ما را می آفریند.

بیشتر ما درباره ی این که چه کسی هستیم، عقایدی نابخردانه، و درباره ی این که زندگی را چگونه باید زیست، قواعد بسیار بسیار خشکی داریم. این به معنای سرزنش ما نیست. زیرا در این لحظه، به بهترین کاری که از دستمان بر می آید، سرگرمیم. اگر دانش و فهم و هشیاری بهتری داشتیم، حتما به کار دیگری دست می زدیم. تمنای من این است که به دلیل جایی که در آن قرار دارید، خود را به دیده ی تحقیر ننگرید.