کتاب دایره المعارف پاسخ به سوال های من

The Encyclopedia Answers My Questions
5 دایره المعارف در یک مجموعه
کد کتاب : 105677
مترجم :
شابک : 978-0001042315
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 804
سال انتشار شمسی : 1401
نوع جلد : سلفونی
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب دایره المعارف پاسخ به سوال های من اثر مجموعه ی نویسندگان

بچه ها درباره ی بسیاری از افراد و شخصیت های خیالی و واقعی، زندگی خود و آدم ها، چیزهایی که در اطراف خود می بینند و طرز کار آن ها سوال هایی می کنند.
این مجموعه متشکل از 5 دایره المعارف می باشد:
- دایره المعارف پاسخ به چراهای من: این جلد حاوی 337 پرسش و پاسخ درباره ی بدن انسان، گیاهان، جانوران، زمین و آسمان بوده که به بچه ها کمک می کند تا دنیای خود را بهتر بشناسند.
- دایره المعارف پاسخ به کیست های من: این جلد حاوی 260 پرسش و پاسخ درباره ی دیوها، غول ها، پری ها، جادوگرها، فرعون ها، برده ها، و مکتشفان بوده که به بچه ها کمک می کند تا تاریخ و مردم جهان را بهتر بشناسند.
- دایره المعارف پاسخ به چیست های من: این جلد حاوی 270 پرسش و پاسخ درباره ی خانواده، احساسات خود، درباره ی مدرسه و زندگی مردم بوده که به بچه ها کمک می کند تا معنای زندگی و تحولات زندگی خانوادگی یا اجتماعی را بهتر بشناسند.
- دایره المعارف پاسخ به چگونه های من: این جلد حاوی 280 پرسش و پاسخ درباره ی فیلم ها و کارتون ها، کوه ها و دریاها، حشرات و گیاهان و حتی درباره ی قند، نمک و روغن بوده که به بچه ها کمک می کند تا محیط زندگی و اطراف خود را بهتر بشناسند.
- دایره المعارف پاسخ به چگونه ساخته شده های من: این جلد حاوی 240 پرسش و پاسخ درباره ی چگونگی درست شدن خوراکی ها، لباس ها، خانه یا وسایل حمل و نقل و حتی آتشفشان ها و بچه های جانوران بوده که به بچه ها کمک می کند تا از اشیای اطراف خود بهتر سردربیاورند و با محیط خود کنجکاوانه تر مواجه شوند.

کتاب دایره المعارف پاسخ به سوال های من

دسته بندی های کتاب دایره المعارف پاسخ به سوال های من