کتاب تنها خواهم رفت

I’ll Walk Alone
کد کتاب : 107876
مترجم :
شابک : 978-9643288273
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 435
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 اسفند

معرفی کتاب تنها خواهم رفت اثر مری هیگینز کلارک

زان مورلند، یک طراح داخلی با استعداد و زیبا، ناگهان و در نهایت وحشت درمی یابد که کسی، نه تنها از کارت اعتباری او استفاده می کند و به حساب های بانکی او دست یافته، بلکه حتی با ربودن شخصیت و هویت او، اقدام به ربودن فرزند او نیز کرده و شاید حتی از کشتن آن پسر کوچک نیز ابا نداشته باشد.
زان که ناپدید شدن پسرش در دو سال پیش او را به مرز جنون کشانده، حال با انتشار عکس هایی از خودش در رسانه ها، که او را در حال ربودن پسرکش نشان می دهند، از وجود کسی که نقشه نابودی او را در سر می پروراند مطمئن می شود. اما چه کسی؟ آنچه درنمی یابد این است که با هر گامی که به سوی روشن کردن حقیقت بر می دارد، خود و اطرافیان خود را در معرض خطری جدی قرار می دهد.

کتاب تنها خواهم رفت

مری هیگینز کلارک
مری ترسا النور هیگینز کلارک کانهینی، زاده ی 24 دسامبر 1927، رمان نویس آمریکایی است.کلارک در همان سنین پایین نوشتن را شروع کرد و پس از چندین سال کار به عنوان منشی، یک سال را به عنوان مهمان دار هواپیما گذراند. او سپس ازدواج کرد و با نوشتن داستان های کوتاه، مخارج زندگی را تأمین می کرد.بعد از این که شوهرش در سال 1964 از دنیا رفت، کلارک به کار نوشتن متن برای رادیو مشغول شد تا این که به اصرار مدیر برنامه هایش، به نوشتن رمان روی آورد.رمان های پرتعلیق این نویسنده به موفقیت های زیادی دست یافت و تا سال...