قدرت نامحدود

Unlimited Power

مشخصات کتاب قدرت نامحدود
مترجم :هانیه حق نبی مطلق
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
زودترین زمان ارسال :2 اردیبهشت
سال انتشار شمسی :1397
سری چاپ :7
تعداد صفحه :432
شابک :9786009108411

معرفی کتاب قدرت نامحدود اثر آنتونی رابینز | ایران کتاب

براساس کتاب قدرت نامحدود، موفقیت به معنی این است که به طور مداوم برای پیشرفت تلاش کنیم و از تلاش کردن ناامید نشویم.
شاید در قرن های گذشته موفقیت مثل الان قابل دستیابی نبود و تعدادی محدودی می توانستند به موفقیت های بزرگ برسند. اما در عصری هستیم که بزرگان زیادی می آیند و در زمینه های مختلف می توان تعداد زیادی را نام برد. به طور مثال در تکنولوژی، استیو جابز و در سینما، استیون اسپلبرگ.
این افراد چرا می توانند به موفقیت های بزرگ برسند؟ زیرا هم دارای اطلاعات هستند و هم مهارتهای ارتباطی را دارند. امروزه اطلاعات، متاع پادشاهان است. ولی باید به آنها عمل کرد و عمل کردن است که باعث موفقیت های خیلی زیاد و پادشاهی کسانی مثل استیو جابز می شود.

کتاب قدرت نامحدود

قسمت هایی از کتاب قدرت نامحدود (لذت متن)
در زندگی هر زن و مردی زمانی می رسد که مورد آزمایش نهایی قرار خواهند گرفت. زمانی که تمام استعدادها و توان ما تحت آزمایش قرار می گیرد. زمانی که زندگی عادلانه رفتار نمی کند. زمانی که ایمان، ارزش ها، صبر، تحمل و توان پایداری و استقامت مان همه تحت فشار شرایطی محدود قرار می گیرند. بعضی از مردم از این فرصت ها برای بهتر بودن استفاده می کنند. اما دیگران اجازه می دهند این گونه تجارب آن ها را شکست دهد. آیا تاکنون از خود پرسیده اید که چه چیز منجر به ایجاد این تمایز بین عکس العمل های انسان ها در مقابل آزمون های زندگی می شود؟ من این کار را کرده ام. در تمام طول زندگی خود همواره به چیزهایی علاقه نشان دادم که انگیزه، رفتار و عکس العمل انسان ها را شامل می شود. تا جایی که به یاد می آورم، دائما در پی فهمیدن این مسئله بودم که چه چیز مردان و زنان خاص را از دیگران متمایز می سازد؟ آن چیست که یک رهبر و یا یک انسان موفق را می سازد؟ چگونه است که مردم در این دنیای بزرگ با وجود تمام مشکلات، زندگی لذت بخش و مطلوبی دارند، در حالی که دیگران نیز باوجود همان مشکلات تمام زندگی خود را با نومیدی، خشم و افسردگی سپری می کنند؟