فرار از اردوگاه 14

Escape from Camp 14

  • قیمت : ۲۰,۰۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۱۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب فرار از اردوگاه 14 اثر بلین هاردن

کتاب فرار از اردوگاه 14، اثری نوشته ی بلین هاردن است که اولین بار در سال 2012 وارد بازار نشر شد. کمپ های اسارت در کره ی شمالی، سال های سال است که وجود داشته اند. افرادی که در این کمپ ها به دنیا آمده و بزرگ شده اند، تا به حال نتوانسته اند از آن ها بگریزند. هیچکس تا به حال موفق به این کار نشده، البته به جز شین دانگ هیوک. هاردن در این کتاب، از طریق داستان شوکه کننده و حیرت انگیز زندانی شدن و فرار شین، اسرار یکی از سرکوبگرانه ترین حکومت های روی زمین را برملا می کند. شین قبل از فرار، چیزی از زندگی متمدن نمی دانست و زندگی برای او، کابوسی بیش نبود. نثر جذاب و تأثیرگذار هاردن، این پادآرمان شهر را با هنرمندی تمام به تصویر می کشد و بر مرد جوان خارق العاده ای تمرکز می کند که در امنیتی ترین زندانِ امنیتی ترین حکومت جهان بزرگ شده است. کتاب فرار از اردوگاه 14، حکایتی زیبا درباره ی مقاومت، رشادت، نجات و امید است.

کتاب فرار از اردوگاه 14


ویژگی ها کتاب فرار از اردوگاه 14

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

مشخصات کتاب فرار از اردوگاه 14
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-229-328-2
تعداد صفحه :232
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2012
سری چاپ :9
بیشتر بخوانید

آینه ی تمام نمای زندگی بشر در ادبیات تاریخی

می توان گفت که هدف اصلی این ژانر، «زندگی بخشیدن به تاریخ» از طریق ساختن داستان هایی درباره ی گذشته یا یک دوره ی تاریخی خاص است.

نکوداشت های کتاب فرار از اردوگاه 14
A gripping story.
داستانی گیرا.
New York Times New York Times

Harden's wisdom as a writer shines on every page.
هاردن به عنوان یک نویسنده در همه ی صفحات می درخشد.
Seattle Times

A book without parallel.
کتاب بی همتا.
Christian Science Monitor Christian Science Monitor

بخش هایی از کتاب فرار از اردوگاه 14 (لذت متن)
اندی کیم، که برای مدتی نزدیک ترین محرم شین بود، گفت: «شین هنوز زندانیه. وقتی هنوز افراد دیگه ای تو اردوگاه ها رنج می کشن، اون نمی تونه از زندگیش لذت ببره. به نظر شین، شاد بودن خودخواهیه».

شین و مادرش در یکی از بهترین نقاط اردوگاه 14 زندگی می کردند؛ روستایی کنار یک باغ و درست رو به روی مزرعه ای که بعدها مادرش را در آن جا به دار آویختند.

اردوگاه 14 دیگر خانه نبود، قفسی نفرت انگیز بود. بقا، دستاوردی بود که فقط از طریق اجتماع به دست می آمد و نه حادثه ی فردی.