پشت سرت را نگاه کن

Look Behind You

  • قیمت : ۲۵,۰۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۲۰,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: آموتآموت
نویسنده:

معرفی کتاب پشت سرت را نگاه کن اثر سی بل هاگ

کتاب پشت سرت را نگاه کن، رمانی معمایی و تریلر نوشته ی سی بل هاگ است که اولین بار در سال 2014 منتشر شد. زمانی که کلوئی بنسون به هوش می آید، درمی یابد که ربوده شده و در دخمه ای زیرزمینی اسیر شده است در حالی که اصلاً یادش نمی آید چطور سر از آن جا درآورده است. او از طریق جنگلی متروک از آن جا می گریزد اما هیچکس داستانش را باور نمی کند. زمانی که کلوئی به راستگویی شوهرش شک می کند، مجبور می شود تا گذشته ی خود را مورد بازبینی قرار دهد و به منظور یافتن حقیقت و زنده ماندن، مسیری را پی بگیرد که خودش فکر می کند درست است. اما چه کسی کلوئی را تعقیب می کند؟ پشت سرت را نگاه کن، چون هیچ وقت نمی دانی آنجا چه کسی انتظارت را می کشد.

کتاب پشت سرت را نگاه کن


ویژگی ها کتاب پشت سرت را نگاه کن

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

مشخصات کتاب پشت سرت را نگاه کن
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-384-021-8
تعداد صفحه :352
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2014
سری چاپ :5
بیشتر بخوانید

داستان های معمایی و تریلر، قلمرو هیجان و تعلیق

این دسته از کتاب ها، ضربان قلب مخاطب را به بازی می گیرند و هیجان و احساس ورود به دنیایی جدید را برای او به ارمغان می آورند.

نکوداشت های کتاب پشت سرت را نگاه کن
A very good psychological thriller.
یک تریلر روانشناسانه ی بسیار خوب.
Bad Bird Reads

A clever and captivating story.
داستانی هوشمندانه و مسحورکننده.
Beady Jans Books

With an extremely readable style.
با سبکی فوق العاده خواندنی.
Liz Loves Books

بخش هایی از کتاب پشت سرت را نگاه کن (لذت متن)
به آسمان خیره می شوم و به تمام چیزهای کوچکی فکر می کنم که خرد خرد اضافه می شوند و تا خبردار شوی گرفتارت می کنند و تو را به دام می اندازند، آن وقت اعتماد به نفس و عزت نفست تباه می شود اما همان کسی که می خواهی از دستش خلاص شوی، کسی است که بیش تر از همه به او متکی هستی. نمی دانی چه وقت این اتفاق می افتد. نمی توانی دقیقا یک روز، هفته یا ماه را مشخص کنی زیرا یک روند تدریجی و نامحسوس است. آرام آرام در وجودت رخنه می کند. آن قدر آرام که متوجه نمی شوی داری خم می شوی، می شکنی و آدم دیگری می شوی، زنی که شاد نیست و طوری زندگی می کند که همسرش می خواهد، نه آن طور که خودش می خواهد.

چرا کسی در رابطه ای که دو طرف می دانند، نادرست است، تا این حد پیش می رود؟ تا وقتی برای کسی این اتفاق نیفتد، متوجه نخواهد شد. آدم می تواند به راحتی خودش را گول بزند. ما در چنین مواردی همه چیز را در جایی که آزارمان ندهد، انباشته می کنیم، خودمان را متقاعد می کنیم و عذر و بهانه می آوریم.

وقت، چیزی است که من بعد از این زیاد خواهم داشت. وقت فکر کردن و مرور دوباره و دوباره وقایع در ذهنم، وقت برای پرسیدن این سوال که می توانستم طور دیگری عمل کنم یا نه، وقت برای کابوس دیدن در تاریکی شب. اما وقت برای التیام یافتن هم خواهم داشت و بالاخره، وقت برای دوباره عاشق شدن، وقت برای... من زنده هستم و این یک آغاز است.