کتاب راز

The Secret
 • 5 % تخفیف
  قیمت : 42,000 | 39,900 تومان

 • موجود
 • انتشارات: لیوسا لیوسا
  نویسنده:
کد کتاب : 11769
مترجم :
شابک : 9789645634900
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 78
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

راز
The Secret
کد کتاب : 11770
مترجم :
شابک : 9789649538990
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 198
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 19
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

راز
The Secret
 • 10 % تخفیف
  قیمت : 35,000 | 31,500 تومان

 • موجود
 • انتشارات: اوحدی اوحدی
  نویسنده:
کد کتاب : 11772
مترجم : شهره آتشین
نسرین آدینه
شابک : 9782000190165
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 204
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

راز
The Secret
کد کتاب : 11773
مترجم :
شابک : 9786005219999
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

راز
The Secret
کد کتاب : 11778
مترجم : نازنین ابراهیمی
شابک : 9789644124433
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 207
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 24
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب راز اثر راندا برن

در سال 2006 ، یک فیلم بلند سینمایی پیشگام ، رمز و راز بزرگ جهان راز را آشکار کرد و در اواخر همان سال ، راندا برن با کتابی که به پرفروش ترین جهان تبدیل شد آن را دنبال کرد. بخش هایی از کتاب راز در طول قرن ها در روایات شفاهی ، ادبیات ، ادیان و فلسفه ها یافت شده است. برای اولین بار ، تمام قطعات The Secret در یک افشاگری باورنکردنی گرد هم می آیند که برای همه کسانی که آن را تجربه می کنند ، تحول آور زندگی خواهد بود. در این کتاب یاد می گیرید که چگونه از راز در همه ابعاد زندگی خود استفاده کنید - پول ، سلامتی ، روابط ، خوشبختی و هر تعاملی که در دنیا دارید. شما شروع به درک قدرت پنهان و غیرقابل استفاده در درون خود خواهید کرد ، و این مکاشفه می تواند شادی بخش هر جنبه ای از زندگی شما باشد. راز شامل حکمت معلمان امروزی است - مرد و زن که از آن برای دستیابی به سلامتی ، ثروت و خوشبختی استفاده کرده اند. آنها با استفاده از دانش راز ، داستانهای قانع کننده ای را برای ریشه کن کردن بیماری ، به دست آوردن ثروت گسترده ، غلبه بر موانع ، و دستیابی به آنچه بسیاری غیرممکن می دانند ، افشا می کنند.

کتاب راز


ویژگی های کتاب راز

جزو کتاب های پرفروش

راندا برن
راندا برن (به انگلیسی: Rhonda Byrne) (زاده ۱۹۴۵) نویسنده و تهیه کننده استرالیایی است. برن بیشتر برای نگارش سری کتاب های راز شناخته می شود. وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در دنیا معرفی شد.
نکوداشت های کتاب راز
The Secret is truly the most outstanding book to date that we have published. I am so pleased that Rhonda Byrne was able to bring together this life-changing information so masterfully. She first did it for the movie of the same name that she produced, which has been a phenomenon in its own right. She then added, in only ones month's time, incredible additional content to the transcript of the film that brings even more clarity to the reader. This is absolutely a book that people from all walks of life can read and then "get" the concept of The Secret. It allows them to then take it and apply it to their lives. Children, teenagers and adults of all ages are reporting miraculous stories of positive changes as a result. Rhonda Byrne is dedicated to maintaining the integrity of The Secret and to making sure that now, finally, the whole world knows about The Secret. You will want to share this with your friends and family and they will be grateful for it. This book gives hope for what many have been waiting for-- a shift in the way the world thinks. Its a very exciting time that we are living in, and I as well as everyone at Beyond Words and Atria Books are grateful to be a part of it.
راز واقعا برجسته ترین کتابی است که تا به امروز منتشر کرده ایم. من بسیار خوشحالم که رندا برن توانست این اطلاعات در حال تغییر و تحول زندگی را تا این حد استادانه جمع کند. او ابتدا این کار را برای فیلمی به همین نام انجام داد که خودش به خودی خود پدیده ای بوده است. وی سپس فقط در یک ماه اضافه کرد ، محتوای اضافی باورنکردنی به متن فیلم که وضوح بیشتری را برای خواننده به ارمغان می آورد. این مطلقا کتابی است که مردم از اقشار مختلف زندگی می توانند آن را بخوانند و سپس مفهوم راز را دریافت کنند. این امکان را به آنها می دهد که آن را پس بگیرند و آن را در زندگی خود به کار گیرند. کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان در هر سنی ، در نتیجه داستانهای معجزه آسایی از تغییرات مثبت گزارش می دهند. رندا برن به حفظ صداقت راز و اطمینان از این امر که اکنون ، سرانجام ، تمام جهان از The Secret اطلاع دارند اختصاص داده شده است. شما می خواهید این را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و از آنها سپاسگزار خواهیم بود. این کتاب به آنچه بسیاری از آنها منتظر بوده اند امیدوار است - تغییر در طرز تفکر جهان. آن زمان بسیار مهیج است که ما در آن زندگی می کنیم و من و همچنین همه افراد در کتابهای Beyond Words و Atria از اینکه بخشی از آن هستند ، سپاسگزاریم.
Cynthia Black, President, Beyond Words Publishing

قسمت هایی از کتاب راز (لذت متن)
پرتویی از «راز بزرگ» بر دلم تابیده بود و درکی اجمالی از آن به دست آورده بودم. راز زندگی، این پرتو از کتابی بر دلم تابیده بود که قدمتی یک صد ساله داشت. این کتاب توسط دخترم هیلی به دستم رسیده بود. سرنخ راز را به دست گرفتم و در گذرگاه تاریخ راه افتادم و به دنبال آن به گذشته های دور رفتم. باورم نمی شد این همه آدم از راز باخبر بوده باشند؛ با شگفتی از خود می پرسیدم: «چرا این راز را همۀ مردم نمی دانند؟» اشتیاقی سوزان برای سهیم شدن این راز با همگان شعله ورم کرده بود. جستجویی را آغاز کردم برای یافتن کسانی که زنده بودند و از این راز خبر داشتند. آن ها یکی یکی کشف می شدند. من آهن ربا شدم. به محض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ وزنده دنیا یکی پس از دیگری به سوی من کشیده می شدند. فکر این که راز را در فیلمی به جهانیان عرضه کنم از خاطرم گذشت و دو ماه بعد گروه تولید تلویزیونی راز آماده کار بودند. لازم بود هرکدام از اعضای گروه از ماهیت راز به طور کامل آگاه باشد، زیرا بدون این آگاهی، کوشش ما برای انتقال راز بی نتیجه می ماند. حتی یک استاد را هم نداشتیم که از حضورش در فیلم مطمئن باشیم. باوجوداین، به راز اطمینان کامل داشتیم. ما هر چیز و یا هرکسی را که نیاز داشتیم به سوی خود جذب می کردیم. هشت ماه بعد فیلم راز پخش شد. فیلم به تدریج در سراسر دنیا پخش می شد و حکایت معجزه های گوناگون سیل وار جاری می شد: هزاران گزارش به ما رسید حاکی از آن که عده ای بسیار راز را به کار بسته بودند و به ثروت هنگفت و سلامت و شادمانی رسیده بودند. چک های برگشتی بسیاری به طور غیرمنتظره وصول شده بود. من راز را ساختم تا مایه شادمانی و سعادت میلیاردها نفر در سراسر جهان شود. گروه سازندۀ فیلم راز هرروز از سراسر جهان میلیون ها نامه رضایت و قدردانی دریافت می کنند. آن ها از ملیت های گوناگون و دارای کیش ها و آیین های گوناگون اند. آری، با دانستن این راز، دیگر هیچ کاری غیرممکن نیست. مهم نیست کجا هستی و در چه وضعیتی هستی، راز می تواند تو را به همه خواسته هایت برساند.