کتاب رفته،عزیزم،رفته

Gone, Baby, Gone
کد کتاب : 12786
مترجم :
شابک : 978-6003674615
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 536
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1998
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 اردیبهشت

برنده ی جایزه ی بری سال 1999

برنده ی جایزه ی دیلیس سال 1999

معرفی کتاب رفته،عزیزم،رفته اثر دنیس لیهان

درکتاب «رفته،عزیزم،رفته» کارآگاهان خصوصی بوستون پاتریک کنزی و آنجلا ژنارو برای یافتن دختربجه چهار ساله آماندا مک کریتای ، که در یک شب گرم و تابستانی از رختخوابش ربوده شده ، استخدام شده اند. آن ها با افراد زیادی مصاحبه کردند. علی رغم توجه عظیم مردم ، پوشش خبری شدید و کار پلیس ، تحقیقات مکرر به جایی نرسید.این دو کار خود را با بررسی فروشندگاه مواد مخدر و کار هایی که این فروشندگان با بزرگسالان می کنند ادامه میدهند.

سپس یک کودک دیگر ناپدید می شود، "دنیس لهان" در کتاب «رفته،عزیزم،رفته» شما را به جهانی از صلیب سه گانه می کشد، دروغ های استادانه، و انگیزه های پنهان، جایی که افراد شرور ممکن است بیشتر از قربانیان اخلاقی باشند، و آن هایی که به دنبال آن ها می گردند ممکن است زنده بمانند.

کتاب رفته،عزیزم،رفته

دنیس لیهان
دنیس لهان (انگلیسی: Dennis Lehane؛ زادهٔ ۴ اوت ۱۹۶۵) نویسنده ی داستان های معمایی و جنایی اهل ایالات متحده آمریکا است.رمان‌های او همیشه مورد توجه فیلم‌سازان مطرح هالیوود بوده و تا به امروز نیز چندین فیلم مهم و بزرگ با اقتباس از آثار او ساخته ‌شده‌اند که خود در برخی از آن‌ها به‌عنوان فیلم‌نامه‌نویس همکاری داشته است. از معروف‌ترین فیلم‌های ساخته‌شده از آثار او می‌توان به این‌ها اشاره کرد: فیلم رودخانه‌ی مرموز که از روی رمانی ب...
قسمت هایی از کتاب رفته،عزیزم،رفته (لذت متن)
اگر فرض نمی شد که یک دختر چهارساله ناگهان تصمیم گرفته است نیمه شب از خانه خارج شود، چیزی که احتمالش بیشتر بود، این بود که سارق از در جلویی آپارتمان وارد شده است، آن هم بدون این که قفل و در را آهسته و بدون سروصدا باز کند، چون هنگامی که در قفل نشده باشد، نیازی به انجام این کارها نیست. هنگامی که این اطلاعات در کنفرانس خبری بیان شدند، هلن مک کریدی کاملا از کوره در رفت. بیست وچهار ساعت پس از گم شدن دخترش، روزنامهٔ اصلی بوستون این تیتر را در صفحهٔ اول خود چاپ کرد

در زیر تیتر دو تصویر وجود داشت، یکی تصویر آماندا و دیگری هم در جلویی آپارتمان. در کاملا باز بود که البته طبق گزارش پلیس صبح روز گم شدن آماندا مک کریدی، در به این صورت نبود. درست است که قفل نشده بود، اما کاملا هم باز نبود.