کتاب هانیبال

Hannibal
کتاب سوم از مجموعه ی «هانیبال لکتر»
  • 15 % تخفیف
    قیمت : 45,000 | 38,250 تومان

  • موجود
  • انتشارات: دایره دایره
    نویسنده:
کد کتاب : 12787
مترجم : کورس جهانبیگلو
شابک : 978-9646839243
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 376
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 24 تیر

هانیبال
Hannibal
ادامه سکوت بره ها
کد کتاب : 16812
مترجم :
شابک : 978-9644422333
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 615
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب هانیبال اثر توماس هریس

"هانیبال" لکتر را به یاد دارید: نجیب، نابغه، آدمخوار. هفت سال از فرار دکتر لکتر گذشته است. و او به مدت هفت سال آزاد بوده است تا دنیای بدون کنترل را باری دیگر تجربه کند.
هانیبال دنباله موفقی از رمان سکوت بره هاست که در سال 1997 نوشته شده است داستان تا آنجا ادامه داشت که هانیبال موفق به فرار از دست پلیس می گردد و پلیس جوانی به نام استارلینگ موفق به کشتن بوفالو بیل، قاتل زنان درشت اندام می گردد، ولی "هانیبال" آدم خوار می گریزد.
اما افرادی وارد دنیای دکتر لکتر شده اند و روح پلیدی که او را احاطه کرده است را حس کردند و می توانند هویت جدید او را فاش کنند. برای "هانیبال" میلیونر که آسیب دیده است، برای یک پلیس فاسد ایتالیایی، و برای افسر اف بی آی، کلاریس استارلینگ، که روزگاری در برابر لکتر ایستاده بود، شکار نهایی هانیبال لکتر آغاز شده است. همه آنها به روش های خاص خود می خواهند دکتر لکتر را پیدا کنند. و هر سه به آرزوی خود می رسند. اما تنها یک نفر آنها زنده می ماند تا بتواند جایزه خود را دریافت کند...
توماس هریس، کارش را با خبرنگاری جنائی در امریکا و مکزیک آغاز و پس از مدتی به عنوان نماینده اسوشیتدپرس در نیویورک، مسیر ترقی را به سرعت پیمود. نخستین رمان او با نام "یکشنبه سیاه" به سال 1975 منتشر و دوسال بعد توسط مرحوم "جان فرانکن هایمر" به فیلم درآمد. داستان های بعدی وی بترتیب "اژدهای سرخ" در سال 1981، سکوت بره ها در سال 1988 و هانیبال در سال 1999 منتشر شدند.

کتاب هانیبال


ویژگی های کتاب هانیبال

برنده ی جایزه ی پودلی سل 2001

توماس هریس
توماس هریس زاده ۱۱ آوریل ۱۹۴۰ نویسنده و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی است که بیشتر برای سری رمان‌هایش در مورد شخصیت هانیبال لکتر شناخته می‌شود. تمامی کارهای او به فیلم تبدیل شده‌اند. از جمله آن‌ها می‌توان به سکوت بره‌ها اشاره کرد که اقتباس سینمایی آن سومین فیلم در تاریخ جایزه اسکار بود که توانست در بخش‌های مختلف اصلی برنده شود.توماس هریس، کارش را با خبرنگاری جنائی در آمریکا و مکزیک آغاز و پس از مدتی به عنوان نماینده اسوشیتدپرس در نیویورک، مسیر ترقی را به...
نکوداشت های کتاب هانیبال
آیا "هانیبال" به اندازه اژدهای سرخ و سکوت بره ها خوب است؟ نه . . بهتر از آنهاست.
استفان کینگ ، بررسی کتاب نیویورک تایمز

Interested in getting the hell scared out of you? Buy this book on a Friday . . . lock all doors and windows. And by Monday , you might just be able to sleep without a night-light.
آیا علاقه مندید شدیدا بترسید؟ چهارشنبه این کتاب را بخرید.... همه درها و پنجره ها را قفل کنید. و تا جمعه، شما فقط قادر خواهید بود با چراغ روشن بخوابید.
Newsday Newsday

Strap yourself in for one heck of a ride. . . . It’ll scare your socks off.
خود را برای یک سواری ترسناک محکم ببندید... بینهایت ترسناک است.
Denver Post

A pleasurable sense of dread.
یک حس لذت بخش از وحشت.
The Wall Street Journal

قسمت هایی از کتاب هانیبال (لذت متن)
مصیبت این نیست که بمیرید ، بلکه این است که به هدر روید.

ما فقط می توانیم خیلی زیاد یاد بگیریم و زندگی کنیم.

کرمی که شما را نابود می کند، وسوسه موافقت با منتقدان خود، برای گرفتن تأیید آنها است.