کتاب خانه کوچک

Little House on the Prairie

مشخصات کتاب خانه کوچک
مترجم :
شابک : 9789645366245
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1935
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

Little House on the Prairie

مشخصات کتاب خانه ی کوچک
مترجم :
شابک : 978-6000802868
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1935
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

معرفی کتاب خانه کوچک اثر لورا اینگلز وایلدر

داستان کتاب پیش رو که حول خانواده ای سفید پوست روایت می شود، ماجرای سرزمین سرخ پوستان را از هنگام ورود اولین سفید پوست ها یعنی مری، لورا، کری و پدر و مادرشان برای فرار از شلوغی محل زندگیشان تا هنگامی که این سرزمین توسط سفید پوست ها اشغال می شود و ساکنان اصلی اش آن را از دست می دهند، روایت می کند. در این میان تصویری از زندگی مردم این منطقه و چگونگی گذران روزگارشان در قالب رمانی خانوادگی و اجتماعی به نمایش گذاشته می شود.

کتاب خانه کوچک

لورا اینگلز وایلدر
لورا اینگلز وایلدر (انگلیسی: Laura Ingalls Wilder؛ ۷ فوریهٔ ۱۸۶۷ – ۱۰ فوریه ۱۹۵۷) یک نویسنده، آموزگار، و خبرنگار اهل ایالات متحده آمریکا بود. وی به علت نگارش سری کتاب‌های کودکان «خانه کوچک» معروف است.
قسمت هایی از کتاب خانه کوچک (لذت متن)
آنها جشنی برپا کردند. مادر پیش بندش را در آورد و موهای صاف و قهوه ای اش را خوب شانه زد. سنجاق طلایش را هم به یقه اش زد. مری گردن بند مهره ای کری را دور گردنش بست. پدر و لورا هم بالش مری را کف صندلی گذاشتند و بالش لورا را هم به پشتی صندلی تکیه دادند. پدر روی بالش ها لحافی را که از رختخواب دخترها برداشته بود، پهن کرد. سپس مادر را روی صندلی نشاند و کری کوچولو را توی بغلش گذاشت. مادر در صندلی، راحت فرورفت. خون در گونه های لاغرش به جریان افتاد. چشم هایش پر از اشک شد و درخشید و لبخند زیبایی زد. او در حالی که به آرامی در صندلی تاب می خورد گفت: «وای چارلز! مدت ها بود این قدر احساس راحتی نکرده بودم.»