کتاب نگرش یعنی همه چیز

Attitude Is Everything
نگرش تان را عوض کنید زندگی تان عوض می شود
 • 5 % تخفیف
  71,000 | 67,450 تومان
 • موجود
 • انتشارات: درسا درسا
  نویسنده:
کد کتاب : 13182
مترجم :
شابک : 978-6003400924
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 171
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 25
زودترین زمان ارسال : 17 فروردین

نگرش یعنی همه چیز
Attitude is everything
نگرشتان را تغییر دهید تا زندگی تان دگرگون شود
 • 10 % تخفیف
  38,000 | 34,200 تومان
 • موجود
 • انتشارات: آرایان آرایان
  نویسنده:
کد کتاب : 10829
مترجم :
شابک : 9786008688556
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 176
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

نگرش همه چیز است
Attitude is everything
نگرش خود را تغییر دهید...و زندگی تان را دگرگون کنید!
کد کتاب : 10830
مترجم :

شابک : 9789642360581
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 191
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 18
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

معرفی کتاب نگرش یعنی همه چیز اثر جف کلر

آیا شما از رفتن سر کار وحشت دارید؟ آیا احساس می کنید خسته اید، شاد نیستید و باری بر دوشتان سنگینی می کند؟ آیا از رویاهای خود دست کشیده اید؟ جاده ای به سمت موفقیت و خوشحالی از میان نگرش شما باز می شود و نگرش شما تحت کنترل شماست. فرقی نمی کند که دیدگاه شما منفی و نزدیک به نیمه ی خالی لیوان، مثبت و نزدیک به نیمه ی پر لیوان یا چیزی در این بین باشد؛ جف کلر، مربی و سخنران انگیزشی، به شما خواهد آموخت که چگونه کنترل را به دست گرفته و نیروهای پنهان خود را از طریق سه قدم مهم و قدرتمند آزاد سازی کنید.
قدم اول فکر کردن است. موفقیت در ذهن آغاز می شود و قدرت نگرش می تواند سرنوشت شما را عمیقا دگرگون کند. قدم دوم صحبت کردن است. مراقب واژه های خود باشید. نحوه ی صحبت کردن شما، می تواند شما را به سمت اهداف کوچک و بزرگتان سوق دهد. قدم سوم عمل کردن است. دست روی دست نگذارید و منفعل نباشید. قدم های فعالانه ای بردارید تا به رویاهای خود جامه ی عمل پوشانده و آن ها را به واقعیت تبدیل کنید. بعد از این اقدامات، خیلی زود سرشار از انرژی شده و موقعیت های جدیدی پیدا می کنید. قدرت مقابله با ناملایمات را پیدا کرده و استعدادهای منحصر به فردی در خود سازمان می دهید. روابط شما هم در حیطه ی کار و هم زندگی شخصی ارتقا خواهد یافت. تنها کاری که لازم است انجام دهید، عمل به این برنامه ی گام به گام برای تغییر نگرشتان و در غایت آن تغییر زندگی خواهد بود. چرا که نگرش یعنی همه چیز!

کتاب نگرش یعنی همه چیز

جف کلر
جف کلر بنیانگذار و رئیس Attitude is Everything، Inc است. بیش از 20 سال، جف سخنرانی در مورد نگرش و انگیزه ارائه داد.او همچنین نویسنده کتاب Here's To Your Success است ، مجموعه ای از 62 مقاله مشهور او. جف بومی نیویورک است و لهجه اش اثبات آن را دارد.
قسمت هایی از کتاب نگرش یعنی همه چیز (لذت متن)
وضعیت کنونی شما انعکاسی است از اندیشه ای که قبلا داشته اید این حقیقت را در نظر داشته باشید: وضعیت کنونی شما حاصل باورهایی است که در گذشته داشته اید و اندیشه هایی که از این لحظه به بعد دارید، آینده تان را رقم می زند. در واقع، نتیجه هایی که در هر یک از حوزه های زندگی تان حاصل می کنید. انعکاسی است از افکار عمیق درونی شما نسبت به خودتان. مثلا، وضعیت مالی تان را در نظر بگیرید. چه باورهایی نسبت به این حوزه دارید؟ آیا پیوسته درباره ی کمبود پول فکر می کنید؟ اگر به این فکر (کمبود پول) بچسبید، مانع از جذب پول به سوی خودتان خواهید شد. یا به روابط خودتان دقت کنید. اگر فکر کنید که آدم شایسته و بالیاقتی نیستید، دوستان یا شریکانی را که وارد زندگی تان می کنید رفتار مناسبی با شما نخواهند داشت. مطمئنم که در اطرافیان خود دست کم یک نفر را می شناسید که روی هر کس برای ازدواج انگشت می گذارد، طرف به اصطلاح «توزرد» از آب درمی آید! آیا تصور می کنید این واقعه تصادفی است؟ نه، هرگز! بلکه باور عمیق درونی این شخص باعث می شود که چنین اشخاصی به زندگی اش جذب شوند. خواه درباره ی امور مالی، خواه در روابط و خواه در زمینه ی مشاغل، این حقیقت صدق می کند: اگر افکارتان را عوض نکنید، نتایجی که حاصل می کنید عوض نخواهند شد.