کتاب هروقت کارم داشتی تلفن کن

Call If You Need Me
کد کتاب : 13203
مترجم :
شابک : 978-9646235564
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 272
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 20 مهر

معرفی کتاب هروقت کارم داشتی تلفن کن اثر ریموند کارور

کارور در کتاب «وقتی با من کار داشتی تلفن کن» 20داستان کوتاه را روایت می کند. کتابی که توسط اسدالله امرایی در انتشارات نقش و نگار ترجمه، و به چاپ رسید.
«گفت: امشب دلم برای همه تنگ شده. برای تو هم دلم تنگ شده. خیلی وقت است که دلم برای تو تنگ شده. آنقدر دلم برایت تنگ شده که نگو، یک جورهایی گم شده ای، تو را از دست داده ام. تو دیگر مال من نیستی.»
داستان هر وقت کارم داشتی تلفن کن، مربوط به زن و شوهری با نام نانسی و دان می شود. آنها بعد از تمام شدن ماه ژوئن و تعطیلی مدارس تصمیم می گیرند که در تابستان خانه شان را اجاره دهند، تا مدتی را دوراز محل زندگیشان، تنها سپری کنند، تا بعد از مشکلاتی که برای هم به وجود آورده بودند، بتوانند مدتی را با هم تنها باشند و سعی کنند که اوضاع را به حال سابق برگردانند و به زندگیشان سر و سامانی بدهند. بنابراین پسرشان ریچارد را به منزل مادربزرگش می فرستند و راهی سفر می شوند تا شاید بتوانند مسیر جدیدی را در زندگیشان پیدا کنند.

کتاب هروقت کارم داشتی تلفن کن

ریموند کارور
ریموند کلوی کارور جونیور (زادهٔ ۲۵ مه، ۱۹۳۸ - درگذشتهٔ ۲ اوت، ۱۹۸۸) نویسندهٔ داستان های کوتاه و شاعر امریکایی بود. او یکی از نویسندگان مطرح قرن بیستم و هم چنین یکی از کسانی شمرده می شود که موجب تجدید حیات داستان کوتاه در دههٔ ۱۹۸۰ شده اند.پیشهٔ کارور به عنوان نویسنده به داستان های کوتاه و شعر اختصاص یافته بود. او خود را به عنوان کسی که «تمایل به ایجاز و قوّت دارد» و «به نوشتن داستان های کوتاه معتاد است»، معرفی کرده است. (در دیباچهٔ «از کجا تلفن می کنم»، مجم...
دسته بندی های کتاب هروقت کارم داشتی تلفن کن