مرگ خانم وستاوی

The Death of Mrs. Westaway

مشخصات کتاب مرگ خانم وستاوی
مترجم :
شابک :978-6008740513
قطع :رقعی
تعداد صفحه :400
سال انتشار شمسی :1398
سال انتشار میلادی :2018
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :31 مرداد

نامزد دریافت جایزه ی بهترین داستان معمایی و تریلر گودریدز سال 2018

معرفی کتاب مرگ خانم وستاوی اثر روث ور | ایران کتاب

مرگ خانم وستاوی یک رمان مهیج روان شناختی از روث ور، نویسنده ی کتاب های پرفروش زنی در کابین ۱۰، در یک جنگل تاریک تاریک و بازی دروغ است.

هریت وستاوی نامه ای غیرمنتظره دریافت می کند؛ ارثیه ی قابل توجهی از مادربزرگش به او رسیده. مثل این است که دعاهایش مستجاب شده باشد. تنها یک مسئله وجود دارد: نامه اشتباه ارسال شده است. هال می داند مهارت هایی که در حرفه ی کف بینی به دست آورده کمکش می کند به پول برسد. او تصمیمی می گیرد که زندگی اش را برای همیشه تغییر می دهد، اما به محض اینکه فریبکاری اش را شروع کند دیگر راه برگشتی نخواهد داشت؛ یا باید ادامه دهد یا خطر از دست دادن همه چیز، حتی زندگی اش را به جان بخرد…

کتاب مرگ خانم وستاوی

روث ور
روث ور، نویسنده ی انگلیسی، در ساسکس، ساحل جنوبی انگلیس، به دنیا آمد و بزرگ شد. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه منچستر به پاریس نقل مکان کرد و بعد از آن شمال لندن را برای زندگی انتخاب کرد. ور شغل هایی چون پیشخدمت، کتابفروش، معلم زبان انگلیسی و خبرنگار را تجربه کرده است. او قبل از انتشار آثارش با نام خود، پنج رمان کودک و نوجوان را با نام روث واربرتون به انتشار رسانیده بود.
قسمت هایی از کتاب مرگ خانم وستاوی (لذت متن)
وقتی هال بیدار شد، اتاق زیر شیروانی از نور آفتاب روشن بود و هال مدتی طولانی بی حرکت دراز کشید، پلک زد و احساس گیجی کرد.

سنگینی عجیبی بر او مستولی شده بود و مجبور شد با غلظت خواب بجنگد و خودش را مجبور به نشستن کند، همان طور که خمیازه می کشید و چشم هایش انگار پر از خاک بودند، و سعی کرد به خاطر بیاورد کجاست.

در خانه ی خودش، در اپارتمان کوچکش در ویلاهای چشم انداز دریا، امن و امان نبود، منتظر نبود که برای کار روزانه اش راهی اسکله شود. در کورن وال بود، در آن خانه ی سرد و آشنا و حتی پیش از این که حافظه اش کاملا برگردد، از سفتی پر تنش شکمش فهمید که به دردسری بسیار بسیار بزرگ افتاده است.