کتاب مرگ خانم وستاوی

The Death of Mrs. Westaway
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 49,000 | 44,100 تومان

  • موجود
  • انتشارات: نشر نون نشر نون
    نویسنده:
کد کتاب : 13345
مترجم :
شابک : 978-6008740513
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

نامزد دریافت جایزه ی بهترین داستان معمایی و تریلر گودریدز سال 2018

معرفی کتاب مرگ خانم وستاوی اثر روث ور

مرگ خانم وستاوی یک رمان مهیج روان شناختی از روث ور، نویسنده ی کتاب های پرفروش زنی در کابین ۱۰، در یک جنگل تاریک تاریک و بازی دروغ است.

مرگ خانم وستاوی اثر نویسنده شماره 1 پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز، خالق آثاری مانند در یک جنگل تاریک تاریک، زنی در کابین شماره 10 و بازی دروغ می باشد.
در یک روز معمولی، هال نامه اسرارآمیزی را دریافت می کند که میراث قابل توجهی را برای او به ارمغان می آورد. او به سرعت در می یابد که نامه به اشتباه ارسال شده است. بلکه این که مهارتهای بلند خواندن او به عنوان یک کارت خوان کارت تاروت مورد توجه واقع شده، ممکن است به او کمک کند تا پول را مطالبه کند. خیلی زود، هال خودش را در مراسم خاکسپاری آن مرحوم پیدا می کند. جایی که این وضعیت عجیب و وراثت در مرکز آن، برای او آشکار می شود.

کتاب مرگ خانم وستاوی

روث ور
روث ور (زاده سال ۱۹۷۷ میلادی) پدیدآور، رمان‌نویس، نویسنده، آموزگار، پیشخدمت، و کتاب فروش اهل بریتانیا است. عمده شهرت وی به سبب خلق رمان‌های هیجانی و روانشناسی است. کتاب‌های مشهور وی عبارت هستند از در یک جنگل تاریک تاریک (۲۰۱۵)، زنی در کابین ۱۰ (۲۰۱۶)، بازی دروغ (۲۰۱۷) و همین‌طور مرگ خانم وستاوی (۲۰۱۸). در کتاب های جنایی او، سبک نوشتن ور با سبک آگاتا کریستی مقایسه می شود. شخصیت های اصلی ور معمولا زنان عادی هستند که خود را در شرایط خطرناک شامل جنایت، پیدا می کنند. ور و کریست...
نکوداشت های کتاب مرگ خانم وستاوی
رمان های ور همچنان یادآور کتاب های آگاتا کریستی می باشد. آن ها با وجود زمینه ی معاصر، علاقه به ادبیات کلاسیک دارند. قدم های با مهارت، هنرمندی استادانه.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

چهارمین رمان ور، همچنان بهترین رمان او، با افزایش تنش یکنواخت، یک رمز و راز پیچیده، و یک قهرمان تیز و دلسوز می باشد. نوشته ای هنرمندانه و ترسناک پیچیده...
Library Journal Library Journal

نثر تحریک آمیز، شخصیت های هنری سایه دار و یک فضای وحشتناک و دلگیر، صفحات این درام خانوادگی انفجاری را پیش می برد.
Publishers Weekly Publishers Weekly

قسمت هایی از کتاب مرگ خانم وستاوی (لذت متن)
وقتی هال بیدار شد، اتاق زیر شیروانی از نور آفتاب روشن بود و هال مدتی طولانی بی حرکت دراز کشید، پلک زد و احساس گیجی کرد.

سنگینی عجیبی بر او مستولی شده بود و مجبور شد با غلظت خواب بجنگد و خودش را مجبور به نشستن کند، همان طور که خمیازه می کشید و چشم هایش انگار پر از خاک بودند، و سعی کرد به خاطر بیاورد کجاست.

در خانه ی خودش، در اپارتمان کوچکش در ویلاهای چشم انداز دریا، امن و امان نبود، منتظر نبود که برای کار روزانه اش راهی اسکله شود. در کورن وال بود، در آن خانه ی سرد و آشنا و حتی پیش از این که حافظه اش کاملا برگردد، از سفتی پر تنش شکمش فهمید که به دردسری بسیار بسیار بزرگ افتاده است.

برخی از موقعیت ها وضوح ساده ای ندارند. تنها کاری که ما می توانیم بکنیم این است که مسیری را که باعث کمترین آسیب می شود، پیش ببریم. افرادی که به غرفه او آمده بودند به دنبال مقصود و بازرسی بودند اما به مکان اشتباه نگاه می کردند. هنگامی که آنها خود را تسلیم خرافات کردند، از شکل دادن به سرنوشت خود دست می کشیدند. او به من گفت که کودکان چیزی نیستند جز بندهای ازدواج پدرسالارانه. که...