کتاب انجمن ارواح غمگین 2

The Sad Ghost Club Volume 2: Find Your Kindred Spirits
روح هم زبانتان را پیدا کنید
کد کتاب : 134474
مترجم :
شابک : 978-6222544447
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2022
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 اردیبهشت

معرفی کتاب انجمن ارواح غمگین 2 اثر لیز مدینگز

آیا تابه‌حال احساس تنهایی یا اضطراب داشته‌ای؟ احساس این‌که به هیچ‌جا تعلق نداری؟ انگار که… نامرئی هستی؟ اگر جوابت بله است، می‌توانی ارواح همفکر و هم‌زبان خود را در انجمن ارواح غمگین پیدا کنی.
این داستان یکی از آن روزهاست، همان روزهایی که به‌قدری حالت گرفته است که به‌زور می‌توانی از تختخوابت بلند شوی، روزهایی که برایت سخت است حتی اتاقت را ترک کنی و وقتی بیرون می‌روی با خودت می‌گویی ای‌کاش در خانه می‌ماندم. اما حتی بدترین روزها هم می‌توانند غافلگیرت کنند.
وقتی روحی غمگینی که در یک مهمانی شلوغ تنهاست، روح غمگین دیگری را در آن طرف اتاق می‌بیند، آن دو تصمیم می‌گیرند با هم از مهمانی بیرون بیایند. اتفاقی که بعدش می‌افتد، همه چیز را تغییر می‌دهد.
آن‌ شب انجمن ارواح غمگین را ایجاد می‌کنند، انجمنی سرّی برای افراد مضطرب و تنها، جایی برای کسانی که فکر می‌کنند به هیچ‌جا تعلق ندارند.

کتاب انجمن ارواح غمگین 2

لیز مدینگز
Lize Meddings خالق Sad Ghost Club است، باشگاهی برای هر کسی که تا به حال احساس غمگینی کرده یا گم شده است. انجمن Sad Ghost Club بیش از نیم میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. لیز عاشق نقاشی، به خصوص گیاهان و حیوانات است. او در حال حاضر در بریستول زندگی می کند و تصویرگری می کند.