کتاب زندگی پنهانی

Cruise

مشخصات کتاب زندگی پنهانی
مترجم :
شابک : 978-6002533906
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 304
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

نامزد دریافت جایزه Nspublic سال 2010

معرفی کتاب زندگی پنهانی اثر سوزان ورمیر

در سال ۲۰۱۰، کتاب «زندگی پنهانی» نامزد دریافت جایزه Nspublic شد. روز اهدای جایزه غیبت سوزان، حرف و حدیث ها و شایعاتی را در فضای چاپ و نشر کتاب به وجود آورد که البته همه شایعات از طرف ناشر تکذیب شد.
گوکن در سال ۲۰۱۱ از دنیا رفت و یک هفته بعد از درگذشتش، ناشر پرده از این راز برداشت و او را به جامعه ادبی معرفی کرد.
از داستان های جذاب و زیبای او می توان به «چهل سالگی»، «فراگیر» و «نقاشی هلندی» اشاره کرد. «پستچی» عنوان آخرین کتاب پائول گوکن است.
«زندگی پنهانی» داستان پر از فراز و فرود فرانک و هلن است که در یک کشتی تفریحی سالروز باشکوه ازدواجشان را جشن می گیرند. فرانک اما پس از چند روز ناگهان غیبش می زند. تلاش هلن برای جست وجوی همسرش آغاز می شود اما در نهایت به نتیجه ای نمی رسد. او که بعد از چندین ماه مستاصل شده اخباری درباره همسرش می شنود و متوجه زندگی زندگی راز آلود فرانک می شود. زندگی دوگانه ای که حالا او دریافته نیمه تاریکی هم دارد به هیچ وجه برایش قابل تصور نبوده است.
سوزان ورمیر یا همان پائول گوکن که معمایی نویس مجرب و نویسنده تریلرهای محبوب و پرفروش در هلند بوده است، در این داستان بارها شما را هیجان زده می کند و با تعلیق های به جا، اثری خوشخوان و جذاب را پیش رویتان می گذارد.

کتاب زندگی پنهانی

سوزان ورمیر
پائول گوکن بعد از نوشتن رمان «فراگیر» در سال ۲۰۰۶ در مشاوره‌ای با یک ناشر تصمیم گرفت کتاب‌هایش را با نام مستعار سوزان ورمیر منتشر کند و با همین نام جعلی نویسندگی‌اش را تا پایان عمر ادامه داد.این راز کاملا از همگان مخفی ماند و فقط افراد بسیار نزدیک و ناشرش از این موضوع خبر داشتند. نکته مشترک تمام رمان‌های پائول این است که او موضوع تعطیلات را برای تمام قصه‌هایش انتخاب کرد و ماجراهای کتاب‌های او در تعطیلات اتفاق افتاده‌اند.