کتاب جوجوتسو کایسن (2)

Jujutsu Kaisen, Vol. 2: Fearsome Womb
کد کتاب : 137706
مترجم :
شابک : 978-6225300323
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 192
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 10 تیر

معرفی کتاب جوجوتسو کایسن (2) اثر گیگه آکوتامی

در دنیایی که ارواح نفرین شده از انسان های از همه جا بی خبر تغذیه می کنند، اجزائی از بدن شیطان افسانه ای و ترسناک، ریومن سوکونا گم شده و در محیط اطراف پخش شده اند. اگر هر کدام از شیاطین موفق به خوردن تکه هایی از بدن سوکونا شوند، به قدرتی دست خواهند یافت که با آن می توانند دنیای ما را نابود کنند. خوشبختانه یک مدرسه اسرار آمیز مخصوص جادوگران جوجوتسو وجود دارد که هدفشان محافظت از زندگی پرخطر موجودات زنده در مقابل عوامل ماوراء الطبیعه است!
وقتی یک رحم نفرینی در یک زندان ظاهر می شود، دبیرستان جوجوتسو، ایتادوری و دیگر سال اولی ها را برای حل کردن وضعیت اعزام می کند. این نفرین از آنچه تصور می کردند خیلی قوی تر است ایتادوری و دوستانش حالا دو انتخاب دارند؛ فرار کنند و شاید زنده بمانند یا مبارزه کنند و بمیرند در حالی که آنها مشغول هستند نفرین هایی قدرتمند با ظاهری مرموز از یک طرف و از طرفی هم ساتورو گوجو در دبیرستان جوجوتسو مشغول هستند تا...

کتاب جوجوتسو کایسن (2)

گیگه آکوتامی
گیگه آکوتامی (Gege Akutami) (زاده 26 فوریه 1992) یک هنرمند مانگا ژاپنی است که به خاطر کار خود Jujutsu Kaisen شناخته شده است. گیگه آکوتامی یک نام مستعار است و نام واقعی و جنسیت نویسنده مشخص نیست.