کتاب مگه از رو جنازه م رد بشی

Over My Dead Body
  • 10 % تخفیف
    339,000 | 305,100 تومان
  • موجود
  • انتشارات: کامک کامک
    نویسنده:
کد کتاب : 138449
مترجم :
شابک : 978-6229373248
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 337
سال انتشار شمسی : 1403
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 تیر

معرفی کتاب مگه از رو جنازه م رد بشی اثر جفری آرچر

کتاب مگه از رو جنازه‌م رد بشی چهارمین رمان با شخصیت کارآگاه ویلیام وارویک، داستانی غیرقابل انکار درباره قتل، انتقام و خیانت اثر جفری آرچر، استاد داستان‌نویسی و نویسنده پرفرو‌ش نیویورک تایمز است.
در این ترن هوایی هیجان انگیز، ساعت در حال تیک تیک است …
چهار پرونده، چهار قاتل، فقط یک مرد می‌تواند آنها را متوقف کند …
در لندن، پلیس متروپولیتن واحد جدیدی برای قتل‌های حل نشده- جوخه مسئول پرونده‌های باز- برای دستگیری جنایتکارانی که هیچ کس دیگری قادر به دستگیری آنها نیست، راه اندازی کرده است. چهار قربانی. چهار پرونده. همه قاتلان آماده حمله مجدد.
در ژنو، مایلز فاکنر، میلیونر و مجموعه‌دار آثار هنری- که به جعل و دزدی محکوم شده بود- دو ماه پیش مرده اعلام شد. پس چرا وکیل بی‌وجدان او هنوز وکالت یک موکل مرده را بر عهده دارد؟ و مرد مرموزی که بیوه‌اش قصد دارد با او ازدواج کند کیست؟
در کشتی تفریحی لوکس آلدن، مشتریان ثروتمند برای سفری پرزرق و برق و باشکوه به ماوراء اقیانوس اطلس ثبت نام کرده‌اند. اما نبرد برای کسب قدرت در قلب یک خانواده ثروتمند قرار است به قتل تبدیل شود.
و در مرکز هر سه تحقیق، سربازرس کارآگاه، ویلیام وارویک، ستاره در حال ظهور متروپلیتن قرار دارد…

کتاب مگه از رو جنازه م رد بشی

جفری آرچر
جفری هاوارد آرچر (به انگلیسی: Jeffrey Archer) (زاده ۱۵ آوریل۱۹۴۰) نویسنده و سیاست‌مدار سابق انگلیسی است. وی پیش از پرداختن به کار ادبی، حد فاصل سال‌های ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۴ عضو پارلمان بریتانیا بود. آرچر در سالهای ۱۹۸۵–۱۹۸۶ معاون رئیس حزب محافظه‌کار بریتانیا بود.