کتاب راه روشن است

The Path Made Clear
کد کتاب : 13916
مترجم :
شابک : 978-6226528481
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

راه نمایان شد
The Path Made Clear
کد کتاب : 20618
مترجم :
شابک : 978-9644044229
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 170
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

معرفی کتاب راه روشن است اثر اوپرا وینفری

هر کس هدفی دارد. و طبق گفته اوپرا وینفری، "کار واقعی شما در زندگی این است که در اسرع وقت بفهمید که هدف شما چیست، و قرار بود که چه کسی باشید، و به درک خود به بهترین نحو احترام بگذارید."
سفر از همینجا شروع می شود
اوپرا در جدیدترین کتاب خود با عنوان "راه روشن است"، راهنمایی هایی را برای داشتن عمیق ترین دید ممکن نسبت به خود، با شما به اشتراک می گذارد، و چارچوبی را برای داشتن یک زندگی موفق و پر اهمیت ارائه می دهد. ده فصل این کتاب به منظور کمک برای شناسایی نقاط عطف مهم در مسیر کشف شخصی ساختار دهی شده اند، و به تشریح آنچه برای رسیدن به رضایت شخصی نیاز داریم پرداخته، و نشان می دهند که انحراف های مقطعی از مسیر کشف شده در زندگی چه درس هایی به ما می دهد.
اپرا با به اشتراک گذاشتن درس های کلیدی و داستان های شخصی که به تعیین مسیر زندگی او کمک کرده است، هر فصل را شروع می کند. وی سپس هدف دانشمندان زمینه های وسیعی را مطرح کرده و به خوانندگان در مورد چگونگی اجرای هدف خود در جهان الهام می بخشد. چهره های مشهور مانند اچارت تول، برن براون، لین مانوئل میراندا، الیزابت گیلبرت، جی-ز و الن دگنرز بزرگترین دروس را از سفرهای خود به سمت زندگی پر از هدف دارند.

کتاب راه روشن است

اوپرا وینفری
اپرا گِیل وینفری (به انگلیسی: Oprah Gail Winfrey) (زادهٔ ۲۹ ژانویه ۱۹۵۴ در می‌سی‌سی‌پی) تهیه‌کننده، هنرپیشه، مجری، خیرخواه، برندهٔ جایزه اسکار و کاندیدای جایزه گلدن گلوب و بفتا و از مشهورترین و مطرح‌ترین مجریهای تلویزیونی آمریکا و جهان است. اپرا وینفری به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی‌تبار قرن بیستم رتبه‌بندی شده‌است. او فعالیت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف انسان‌دوستانه انجام داده و بزرگترین خیّر و نیکوکار سیاه‌پوست در تاریخ آم...
نکوداشت های کتاب راه روشن است
کمکی که در بخش راهنمایی، در مورد نحوه پیشروی برای زمانی که فراخوانده شدید، ارائه می شود، بسیار شگفت انگیز است.
Goodreads Review

او در این کتاب آنچه را که برای آن ساخته شده است انجام می دهد، و به ما یادآوری کند که عظمت نیز می تواند از آن ما باشد.
Amazon Reviews

قسمت هایی از کتاب راه روشن است (لذت متن)
هر چه خواست شما باشد، از قبل در درون شما ریشه دوانیده است، و می توان به آن ریشه ها ضربه زد یا آنها را کج کرد، اما هرگز نمی توان آنها را از بین برد. آنها در صورت پرورش و از همه مهم تر اشتراک با دیگران بسیار قوی تر می شوند.

مهم نیست که چقدر از خود دور شده باشید، همیشه یک مسیر عقب گرد وجود دارد. شما از قبل می دانید که چه کسی هستید و چگونه می توانید سرنوشت خود را تحقق بخشید. کفش یاقوت شما آماده است تا شما را به خانه راهنمایی کند.

هر تصمیم، شکست یا پیروزی فرصتی برای شناسایی دانه هایی از حقیقت است که شما را به انسان شگفت انگیزی تبدیل می کند.