کتاب امواج گرسنه

The Hungry Tide

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 23,000 | 19,550 تومان

  • موجود
  • انتشارات: آموت آموت
    نویسنده:
مشخصات کتاب امواج گرسنه
مترجم :
شابک : 978-6005941845
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 576
سال انتشار شمسی : 1391
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 23 آذر

برنده ی جایزه ی Crossword سال 2004

معرفی کتاب امواج گرسنه اثر آمیتاو گوش

کتاب امواج گرسنه داستانی جذاب از تاریخ، فرهنگ عامه، محیط زیست، مهاجرت، عشق و اندوه است. بین دریا و دشت های بنگال، مجمع الجزایر بزرگی واقع شده است. در این جزایر صدها سال فقط ببرهای شکوهمند انسان خواری که هم اکنون از زندگی در این منطقه محروم شده اند، و تمساح های حاکم بر این دریاها، به سر می بردند تا بر هستی و ادامه ی حیات مخاطره آمیز خود در میان گل و لای بیفزایند.

ساکنان جزیره «سانداربانس» معتقدند هرکس بدون داشتن قلبی پاک و سلیم در میان این کانال های پر آب و دهلیزهای تو در توی آنها دست به خطر بزند، هرگز باز نخواهد گشت. این، ورود «پایا روی» یک آمریکایی سرسخت اما با اصل و نسب هندی و «کانای اوت» یک شرکت دار با تجربه از دهلی نو است که آرامش دلپذیر زندگی روستایی را بر هم می زند. از این لحظه به بعد امواج شروع به بازگشت می کنند. ویژگی به یادماندنی این رمان هرگز از یادها فراموش نمی شود.

کتاب امواج گرسنه

آمیتاو گوش
آمیتاو گوش در سال 1956 در کلکته (هند) به دنیا آمد. او در آغاز در دهلی‌ نو روزنامه‌نگار بود و قبل از نوشتن اولین کتابش، مدرک دکترای خود را از دانشگاه آکسفورد گرفت. نام این نویسنده طی سال‌های گذشته بارها در جوایز معروفی مثل جایزه بوکر آسیا، جایزه من‌بوکر و جایزه ایمپک دوبلین دیده شده است.این نویسنده در سبک پست‌مدرن می‌نویسد. داستان‌های او در زمان‌ها و مکان‌های مختلف سیر می‌کنند، و تصویری را ارائه می‌کنند که دارای جریانی نامتقارن است.