کتاب داستان کودکی من

My Autobiography

مشخصات کتاب داستان کودکی من
مترجم :
شابک : 978-2000756156
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 236
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1964
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

معرفی کتاب داستان کودکی من اثر چارلی چاپلین

سر چارلز اسپنسر معروف به چارلی چاپلین کار هنری خود را در کودکی از سالن های تئاتر آغاز کرد و به یکی از محبوب ترین و بزرگ ترین هنرمندان تاریخ سینما بدل شد.
داستان کودکی من شرح ماجراهای کودکی او و نخستین تجربه های هنری اش است؛ از تجربۀ زیستن در نوانخانه و مرگ پدرش تا فقر و تن سپردن به حرفه های گوناگون برای گذران زندگی و نخستین تجربه های عاشقانه، تا سرانجام کشف صحنه.
داستان کودکی من زوایای ناگفته ی زندگی چارلی چاپلین است. کتابی که به سال های کودکی، نوجوانی و قبل از به شهرت رسیدن چارلی چاپلین اختصاص دارد. چاپلین در این زندگی نامه گوشه های تاریک دوران کودکی اش را برای مخاطب روشن می کند.

کتاب داستان کودکی من

چارلی چاپلین
سر چارلز اسپنسر چاپلین، زاده ی ۱۶ آپریل ۱۸۸۹ و درگذشته ی ۲۵ دسامبر ۱۹۷۷، یکی از بزرگترین و مشهورترین بازیگران و کارگردانان سینما و همچنین آهنگساز برجسته ی هالیوود و برنده ی جایزه اسکار است. چاپلین از سال ۱۹۱۰ تا ۱۹۱۲ به همراه فرد کارنو سراسر آمریکا را دوره کرد و نمایش تئاتر اجرا می کرد. در سال ۱۹۱۳ بازی چاپلین مورد توجه یکی از فیلم سازان قرار گرفت و او از آن پس با شرکت فیلم سازی کی استون همکاری کرد. چاپلین نخستین فیلم خود را در سال ۱۹۱۴ آغاز کرد. چاپلین در سینما و تئاتر ۷۷ سال فعالیت کرد. شرو...