کتاب داستان کودک گمشده

The Story of the Lost Child
کد کتاب : 23078
مترجم :
شابک : 978-6004055055
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 602
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

داستان کودک گم شده
The Story of the Lost Child
کد کتاب : 14150
مترجم :
شابک : 978-9641742142
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 550
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

معرفی کتاب داستان کودک گم شده اثر النا فرانته

کتاب داستان کودک گمشده : النا فرانته در ناپل متولد شد. او نویسنده کتابهای همچون: روزهای رهایی، آزار عشق، دختر گمشده است. سری داستان های ناپلی او شامل: دوست بی نظیر من، داستان نام جدید، آنهایی که رها می شوند و آنهایی که می مانند و کتاب چهارم و نهایی در مجموعه ناپلی: داستان کودک گمشده می باشد و...

کتاب داستان کودک گم شده


ویژگی های کتاب داستان کودک گم شده

نامزد جایزه بین المللی من بوکر سال 2016

النا فرانته
النا فرانته، نام مستعار نویسنده ای ایتالیایی است که به صورت ناشناس فعالیت می کند. آثار فرانته که به زبان ایتالیایی هستند، به زبان های متعددی ترجمه شده اند.فرانته با وجود شناخته شدن به عنوان رمان نویسی بین المللی، توانسته هویت خود را از زمان انتشار اولین رمانش در سال 1992 مخفی نگه دارد. البته حدس و گمان هایی درباره ی هویت واقعی او به وجود آمده که از اطلاعات موجود در مصاحبه هایش برگرفته شده اند.
قسمت هایی از کتاب داستان کودک گم شده (لذت متن)
وقتی مجبور می شدم به سفر بروم، بچه ها را به خواهر شوهرم می سپردم، اما خیلی زود فهمیدم این فرانکو بود که از آنها مراقبت می کرد؛ اوعموما در اتاقش می ماند، و در سخنرانیها حضور نداشت، به رفت و آمدهای دائمی اهمیت نمی داد، اما به دختران من علاقه داشت. اگر لازم بود برایشان غذا می پخت، با آنها بازی می کرد و با این روش به آنها درس می داد. دده افسانه ی «منینوس آگریپا» را از او شنیده بود، و وقتی برای اولین بار به مدرسه ی جدیدی که تصمیم داشتم او را ثبت نام کنم رفتیم، موضوع افسانه «منینوس آگریپا» را بیان کرد. او می خواست در عالم بچگی اش اطلاعات خود را به دیگران اثبات کند. با خنده درباره «منینوس آگریپا» صحبت می کرد؛ نجیب زاده ای که با صحبتهای خود مردم را عصبانی می کرد و نمی توانست درک کند که شکم سیر از حال گرسنه خبر ندارد.