کتاب داستان یک روح

Took: A Ghost Story
کد کتاب : 14219
مترجم :
شابک : 978-6004622110
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 190
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب داستان یک روح اثر مری داونینگ هان

رمان داستان یک روح نوشته مری داونینگ هان، از این قرار است که :دنیل اندرسون سیزده ساله باور نمی کند داستان های دیوانه وار بردی میسون درباره جادوگر ارواح که در تپه براوست زندگی می کند حقیقت داشته باشد. او به این نتیجه رسیده است که بردی احتمالا فقط سعی در ترساندن او را دارد. . .

اما خواهر هفت ساله دانیل ، اریکا ، بیشتر و بیشتر در این ماجرا وارد می شد و با عروسک خود شروع به صحبت می کند. روزی که خواهرش به جنگل رفت، او ناپدید شد . او می داند چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه است. آیا واقعا این موضوع کار جادوگر است ؟ آیا اریکا "گرفته شده" است؟

کتاب داستان یک روح

مری داونینگ هان
مری داونینگ هان(زاده 9 دسامبر 1937) نویسنده آمریکایی رمان های بزرگسالان جوان و یک کتابدار سابق مدرسه است.او به خاطر کتابهایی مانند "قدم بر روی ترک ها" و "بگذار هلن بیاید" شناخته شده است.او اولین کتاب خود را در سال 1979 منتشر کرد و از آن زمان تاکنون بیش از 20 رمان به نگارش درآورده است.جدیدترین رمان او دختر در اتاق در بسته می باش.
نکوداشت های کتاب داستان یک روح
Horror fans and readers looking for a good scare will enjoy this creepy tale.
طرفداران داستان های ترسناک ، از این رمان لذت خواهند برد.
School Library Journal School Library Journal

Satisfyingly frightening.
داستان ترسناک رضایت بخشی است.
Publishers Weekly Publishers Weekly

This creepy tale skillfully weaves in—and honors—the oral tradition of folklore, legends, and ghost stories.
این داستان به طرز ماهرانه ای از عناصر وحشت استفاده کرده است.
Horn Book Magazine

قسمت هایی از کتاب داستان یک روح (لذت متن)
خانواده ی دانیل و اریکا بعد از یک ورشکستگی مالی، به ویرجینیای غربی سفر کرده و در محله ای ساکن شده اند که درباره ی آن داستان های عجیبی وجود دارد. نزدیک به پنجاه سال پیش در همین خانه، دختری به نام «سلین» توسط «عمه خانم» -که هر پنجاه سال یک بار، دختری را می رباید- ربوده شده است. داستان یک روح، شرح خواندنی و جذاب اسارت اریکا در چنگ عمه خانم و تلاش برادرش دانیل برای نجات اوست. دانیل باید علاوه بر نجات اریکا، طلسم عمه خانم را هم بشکند تا پس از این، او نتواند هیچ دختری را به اسارت درآورد. انگیزه ی عمه خانم در به اسارت درآوردن دختربچه ها چیست؟ آیا دانیل و اریکا موفق می شوند طلسم او را بشکنند؟