کتاب کتابخانه ی ارواح

Library of Souls
داستان سوم از مجموعه ی بچه های عجیب و غریب خانم پرگرین
کد کتاب : 14519
مترجم :
شابک : 978-6007058381
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 472
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 10 مرداد

از پرفروش ترین مجموعه های نیویورک تایمز

معرفی کتابخانه ی ارواح اثر رنسام ریگز

کتابخانه ی ارواح مانند دو اثر پیش از خود ، فانتزی ای هیجان انگیز را با عکاسی وینتجی که پیش از این هرگز منتشر نشده ترکیب می کند تا یک نوع خاصی از تجربه خواندن را ایجاد کند.
پسری با قدرت فوق العاده. ارتشی از هیولاهای کشنده. نبرد حماسی برای آینده ی عجیب و غریبستان.
ماجرایی که با خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب آغاز شده و در شهر تهی ادامه یافته بود ، با کتابخانه ی ارواح به نتیجه ای هیجان انگیز می رسد. با شروع این داستان ، جیکوب شانزده ساله توانایی جدید قدرتمندی را کشف می کند ، و به زودی او در حال غرق شدن در طول تاریخ است تا همراهان عجیب و غریب خود را از یک قلعه ی به شدت محافظت شده نجات دهد. در این سفر همراهان جیکوب عبارتند از اما بلوم ، دختری با آتش در نوک انگشتان خود ، و ادیسون مک هنری ، سگی با حس شامه ی قوی برای بو کشیدن کودکان گمشده.
آنها از لندن امروزی به کوچه های هزار توی محل زندگی شیطان ، آزار دهنده ترین زاغه در تمام انگلیس ویکتوریایی سفر می کنند. این مکانی است که سرنوشت کودکان عجیب و غریب یک بار برای همیشه تعیین می شود.

کتاب کتابخانه ی ارواح

رنسام ریگز
رنسام ریگز، زاده ی 3 فوریه ی 1979، نویسنده و فیلمساز آمریکایی است.ریگز در ماریلند به دنیا آمد و در فلوریدا بزرگ شد. او در کالج کنیان به تحصیل در رشته ی ادبیات انگلیسی پرداخت و در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، در رشته ی سینما تحصیل کرد. کارهای ریگز در رابطه با فیلم های کوتاه و بلگ نویسی های او، این نویسنده را وارد عرصه ی داستان نویسی کرد.رنسام ریگز در حال حاضر به همراه همسرش، طاهره مافی، و دخترش در لس آنجلس زندگی می کند.
نکوداشت های کتابخانه ی ارواح
I enjoyed reading this book so much, the cliched, 'I couldn’t put it down,' doesn’t suffice.
از خواندن این کتاب بسیار لذت بردم. عبارت پیش پا افتاده ی " نتوانستم آن را زمین بگذارم" کافی نیست
Geeks of Doom

Fans of the trilogy’s first two books will enjoy Library of Souls for its unique world, fast action, satisfying answers and a thorough tying up of loose ends.
طرفداران دو کتاب اول از این سه گانه، از کتابخانه ی ارواح لذت خواهند برد. بخاطر جهان بی همتایش، کنش های سریع، جواب های قانع کننده و پایانبندی تمام و کمال آن.
Free Lance-Star

Non-stop wonder.
یک شگفتی بی وقفه
Geeks of Doom

قسمت هایی از کتابخانه ی ارواح (لذت متن)
هیولا بیشتر از یک زبان با ما فاصله نداشت، چشم هایش به گلوی ما دوخته شده بود، مغز خشک و چروکیده اش پر بود از خواب و خیال قتل. هوا آکنده بود از ولعش برای ما. تهی ها زاده شده اند تا با حرص و ولع دنبال روح عجیب و غریب ها باشند، و این جا ما مثل سفره ی غذا مقابلش چیده شده بودیم و...