کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

If you're not first, you're last
راه هایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا (ثروتمندان خودساخته)

مشخصات کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی
مترجم :
شابک : 978-6008913153
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 260
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی اثر گرانت کاردون

شما شاید در شرکت یا حرفه تان چنان جایگاهی به دست آورید که مشکلات اقتصادی نتوانند به شما آسیب بزنند.این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتان فکر کنید . هیچ وقت نباید به «گذران امور» یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتان بسنده کنید.
من می گویم اقتصاد برود به جهنم ! من می خواهم بهتر شوم ، فتح کنم و پیش بروم و هرکاری خواهم کرد که اول باشم . این کتاب به شما نشان خواهد داد چگونه می توانید موفق شوید و چگونه ان جایگاه قدرتمند اول را به دست آورید .
با خواندن این کتاب یاد میگیرید برای پیشرفت خود شرکت و ایده هایتان ( و همیشه اول شدن ) دقیقا چه کارهایی باید انجام دهید.

برای آنکه پیش بروید و فتح کنید، باید مشتری های قبلی تان را از نو فعال کنید. آن ها معدن طلایی هستند که ممکن است یک مدت به خاطر زیادبودن فرصت های پیش روی تان فراموششان کرده باشید.
بازفعال سازی مشتریان قبلی یعنی تماس گرفتن با تک تک کسانی که قبل از این خدمتی به آن ها فروخته اید؛ ولــی الان رابطه ی کاری فعالی با آنها ندارید. این نه یک گزینه ی دل بخواهی، که باید کار هرروزهتان باشد. سریع ترین و سـاده ترین راهش این است که فهرستی از تمام مشتریان قبلی تهیه کنید و شخصا با آن ها تماس بگیرید. می توانید کسانی را مامور انجام این تماس ها کنید؛ ولی هیچ چیز به اندازه ی تماس شخص شما موثر نخواهد بود. وقتتان را برای مرتب کردن یا دستچین کردن افراد فهرست هدر ندهید. تماس ها را بگیرید و بعدا فهرست را مرتب کنید، ولی هیچوقت آدم ها را دستچین نکنید. اگر کسی یک بار از شما چیزی خریده است. مستقل از وضعیت مالی فعلی اش سزاوار است که با او تماس بگیرید. یادتان باشد: هر آدمی افراد دیگری را می شناسد.

در این کتاب به مباحثی مهم و اثرگذار در مورد کسب و کار که پیش ازاین هیچ کس به شما نگفته است، مطرح شده است.

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

گرانت کاردون
گرانت کاردون ، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه شیکاگو بی‌کار بود. او با پدر و مادرش زندگی می‌کرد و در حساب بانکیش فقط ۲ دلار و ۲۶ سنت پول داشت. او اکنون ۳۱ سال سن دارد و خودش را فقط با اسم کوچکش معرفی می‌کند. او گفت: «برای من این یک هشدار واقعی بود. به خودم گفتم هرگز دیگر نمی‌خواهم در چنین وضعیتی قرار بگیرم. از حساب بانکیم عکس گرفتم و با خودم عهد کردم بعد از ۵ سال ۱ میلیون دلار پول در حسابم داشته باشم».