کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

If you're not first, you're last
راه هایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا (ثروتمندان خودساخته)
کد کتاب : 14550
مترجم :
شابک : 978-6008913153
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 260
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 25 اردیبهشت

معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی اثر گرانت کاردون

در حین دوران رکود اقتصادی ، فروش محصولات ، حفظ مشتری و به دست آوردن سهمی بازار فروش بسیار دشوارتر می شود. اشتباهاتتان هزینه ی بیشتری در بر دارد و شکست برای همه کسانی که قادر به انجام معاملات نیستند به یک امکان واقعی تبدیل می شود.
اما تصور کنید که بتوانید محصولات خود را بفروشید زمانی که دیگران قادر به فروش محصولات خود نیستند ، بتوانید سهم بازار را از رقبای خود بگیرید و از فرمول های دقیقی که به شما امکان می دهد فروش خود را گسترش دهید بهره ببرید در حالی که دیگران بهانه می آورند.

اگر اول نباشی آخر می شوی در مورد این است که چگونه محصولتان را بفروشید و خدماتتان را عرضه کنید - با وجود اقتصاد - است و راه هایی برای سرمایه گذاری بدون در نظر گرفتن محصول ، خدمات یا ایده به خواننده ارائه می دهد. گرنت استراتژی های اثبات شده ی خود را به اشتراک می گذارد و به شما این امکان را می دهد که نه تنها به فروش خود ادامه دهید بلکه محصولات جدیدی نیز تولید کنید ، ذخایر را افزایش دهید ، سهم بازار را بدست آورید و موارد دیگر. مفاهیم اصلی در "اگر اول نباشی آخر می شوی این موارد را در بر می گبرد:

تبدیل نفروخته ها به فروخته شده
برنامه ی قدرتی برای پیشروی و فتح
برنامه مالی برای آزادی
نگرش فروش غیر منطقی

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

گرانت کاردون
گرانت کاردون ، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه شیکاگو بی‌کار بود. او با پدر و مادرش زندگی می‌کرد و در حساب بانکیش فقط ۲ دلار و ۲۶ سنت پول داشت. او اکنون ۳۱ سال سن دارد و خودش را فقط با اسم کوچکش معرفی می‌کند. او گفت: «برای من این یک هشدار واقعی بود. به خودم گفتم هرگز دیگر نمی‌خواهم در چنین وضعیتی قرار بگیرم. از حساب بانکیم عکس گرفتم و با خودم عهد کردم بعد از ۵ سال ۱ میلیون دلار پول در حسابم داشته باشم».
نکوداشت های کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی
Grant Cardone's new book is a must-read if you want to be first, if you want to be the best!
کتاب جدید گرنت کاردون کتابی ست که حتما باید خوانده شود. اگر می خواهید که اول و بهترین باشید.
Todd Duncan, New York Times bestselling author

Nearly all of the sales advice you've been taught will land you in last place. Read this book and learn how to finish first!
تقریبا تمام توصیه های تجارتی که تا کنون یادگرفته اید باعث می شوند شما آخر شوید. این کتاب را بخوانید و اول شوید.
Frank Rumbauskas

This book is a wake-up call. While the rest of the world is complaining about problems, Grant Cardone is working on solutions. If you don't want to have regrets in your life about never reaching your dreams, read this book
این کتاب شما را از خواب غفلت بیدار می کند. وقتی باقی جهان درباره ی مشکلات مدام گلایه می کنند گرنت کاردون روی راه حل کار می کند. اگر میخواهید هیچ گاه تاسفی نسبت به گذشته و اینکه به رویاهایتان دست نیافتید نداشته باشید این کتاب را بخوانید.
Dr. Tony Alessandra

قسمت هایی از کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی (لذت متن)
فراموش نکنید که بعد از هر تماس تلفنی، یک نامه بفرستید.، فرد مربوطه را در فهرست مخاطبان تان قرار دهید و نامش را به تقویم دیدارهای شخصی تان اضافه کنید. آن قدر این فرصت های «از دست رفته» را پرورش دهید تا بالاخره به فهرست مشتریان تان اضافه شوند. یادتان باشد این ها بخشی از پایگاه قدرت شما هستند، حتی اگر (تا به حال) چیزی به آن ها نفروخته باشید. زمانی یک مشتری بالقوه در واشنگتن دی.سی. داشتم که سالی دوبار با او تماس می گرفتم. سال به سال در معامله با او ناکام ماندم؛ ولی همچنان با او مثل یک مشتری برخورد می کردم و تماس منظمم را با او حفظ کرده بودم. بعد از ده سال پافشاری بالاخره حاضر شد با من کار کند. یکی از بزرگ ترین قراردادهای زندگی ام بود.

اگر من کتابی را به سی دلار به شما بفروشم و شما به من سی دلار بدهید، واقعیت این است که یا باور داشته اید ارزش کتاب از سی دلار بیشتر است یا اینکه سی دلار برایتان ارزش نداشته است. شاید ارزش کتاب را سی دلار بدانید، ولی چون من نتوانسته ام قانع تان کنم که کتاب بیشتر می ارزد، شاید تصمیم بگیرید پول تان را به جای خرید کتاب صرف یک شام با خانواده بکنید. آدم ها آگر تصور کنند چیزی که به دست می آورند، دقیقا ارزشی معادل پولی را که پرداخت می کنند، دارد، هیچ وت آن پول را به شما نخواهند داد. فقط وقتی این کار را می کنند که باور داشته باشند ارزش آن چیز خیلی بیشتر است.