کتاب تکنیک بازیگری

The Technique of Acting
با مقدمه ای از مارلون براندو

  • قیمت : 23,500 تومان

  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: مرکز مرکز
    نویسنده:
مشخصات کتاب تکنیک بازیگری
مترجم :
شابک : 978-9643051976
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 174
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1988
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 24
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب تکنیک بازیگری اثر استلا آدلر

این کتاب راهنمای جامع و علمی «استلا آدلر» به تکنیکی است که او را یکی از برگزیده ترین آموزگاران بازیگری جهان ساخته، و آکنده از تمرینها و مثالهایی است که مستقیما از کلاسهای پربار او گرفته شده اند. تکنیک بازیگری متنی عملی برای بازیگران امروز است: کاوشی پویا در روشهایی است که بازیگران برجسته ای چون «مارلون براندو»، «رابرت دنیرو» و «وارن بیتی» را عمیقا تحت تاثیر قرار داده است.

کتاب تکنیک بازیگری

قسمت هایی از کتاب تکنیک بازیگری (لذت متن)
ما می خواهیم تمرین های مربوط به ارتش را انجام دهیم، چون انرژی ارتش باید معیار شما باشد. یک سرباز آرزو می کند برای هدفش بمیرد. شما باید این نوع تعهد را درک کنید. این معیار بازیگری است. در نجیب زادگی پسر اول به ارتش و پسر دوم به نیروی دریایی می رود. این یک کهن الگو در سرتاسر تاریخ است، اما شما آن را در فرهنگتان ندارید. شما آن را در نسلتان ندارید.

زمانی که کلیسا را بررسی می کردیم، دیدیم که اعضای یک مسلک مذهبی در ارتباط با شباهت ستون ها، قدرت را در نظم و تکرار یافته اند. ما هم این جا در مورد قدرت فردی صحبت نمی کنیم؛ در مورد گروهی از انسان ها صحبت می کنیم که پیرو مسلک هایی هستند و اجتناب ناپذیرند. ذهن ارتشی چیست؟ ذهنی منضبط. یک سرباز دستورات را بدون فکر انجام می دهد. ذهن او پیش می رود و عقب نشینی نمی کند. او پیش می رود، چون باید از چیزی حفاظت و دفاع کند.