کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو

Mr. Lemoncello's Library Olympics
دنباله ی کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو

مشخصات کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو
مترجم : ساره ارض پیما
شابک : 978-6008111993
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 331
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 29 دی

نامزد دریافت بهترین کتاب نوجوانان گودریدز

معرفی المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو اثر کریس گرابنستاین

این کتاب هم مثل جلد قبلی، پر از معما و سوال و ماجراهای پیچیده ست. معماهایی که ذهن خواننده رو حسابی درگیر حل کردن و به جواب رسیدن می کنه؛ و در حین حل این معماها کلی هم اطلاعات علمی و جالب یادش می ده. اگه دوست دارین فکر و هوش تون رو حسابی به چالش بکشین، خوندن این کتاب به شما توصیه می شه!

​آقای "لمونچلو" نابغه ی بازی های فکری، این بار با یه مسابقه ی جدید برگشته، در المپیک!اما دیگه همه چی به راحتی قبل نیست! حل کردن یه عالمه معماهای تصویری خفن! خوندن کتابای خیلی پیچیده! سر در آوردن از اتفاقات گمشده و مرموز!گاهی رقابت و گاهی دوستی، با تیم های دیگه!همه اینا قلبت رو به تپش میندازه و پر از هیجانت می کنه!!یه جایزه ی بزرگ تو راهه، اما برنده شدن به این راحتیا نیست...!

کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو

کریس گرابنستاین
کریس گرابنستاین، زاده ی 2 سپتامبر 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او اولین رمانش را سال 2005 منتشر کرد و از آن زمان به بعد، رمان های متعددی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان نوشته است. کریس در سال 1977، از کالج ارتباطات و اطلاعات دانشگاه تنسی فارغ التحصیل شد. گرابنستاین از همان ابتدای مسیر نویسندگی حرفه ای، بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدین دریافت نمود و بخش تحلیل کتاب پایگاه خبری نیویورک تایمز، بسیار از رمان اول او تعریف و تمجید کرد. او در نوشتن کتاب های کودک هم موفق عمل کرده و رمان فرار از کت...