کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو

Mr. Lemoncello's Library Olympics
دنباله ی کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو
کد کتاب : 14595
مترجم :
شابک : 978-6008111993
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 331
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 13
زودترین زمان ارسال : 20 اردیبهشت

نامزد دریافت بهترین کتاب نوجوانان گودریدز

معرفی المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو اثر کریس گرابنستاین

المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو اثر کریس گرابنستاین، دنباله ی کتاب پر فروش فراز از کتاب خانه ی آقای لمونچلو است که پر از معما و سورپرایز های شگفت انگیز است.

آقای لمونچلو نابغه ی ساخت بازی های فکری، یک المپیک کتابخانه ای طراحی می کند. در این المپیک ۸ تیم از نقاط مختلف، باید با هم رقابت کنند و برای برنده شدن باید از تمام هوش خود استفاده کنند. حل معماهای تصویری وخواندن کتاب هایی از کتابخانه ی پیشرفته ی آقای لمونچلوبخشی از این برنامه است. جایزه ی تیم برنده بورسیه ی تحصیلی کامل برای رفتن به کالج است.

تیم هایی از سراسر آمریکا را برای حضور در اولین دوره المپیک کتابخانه ای دعوت کرده است. رقابت بسیار شدید است! اما اتفاقات مشکوکی در جریان است، اینکه کتاب ها از کتابخانه آقای لمونچلو گم شده اند. آیا کسی سعی دارد آنچه را که بچه ها می خوانند سانسور کند ؟! اکنون این فقط یک بازی نیست ، آیا آقای لیمونچلو می تواند قهرمان واقعی کتابخانه ها را پیدا کند؟

کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو

کریس گرابنستاین
کریس گرابنستاین، زاده ی 2 سپتامبر 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او اولین رمانش را سال 2005 منتشر کرد و از آن زمان به بعد، رمان های متعددی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان نوشته است. کریس در سال 1977، از کالج ارتباطات و اطلاعات دانشگاه تنسی فارغ التحصیل شد. گرابنستاین از همان ابتدای مسیر نویسندگی حرفه ای، بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدین دریافت نمود و بخش تحلیل کتاب پایگاه خبری نیویورک تایمز، بسیار از رمان اول او تعریف و تمجید کرد. او در نوشتن کتاب های کودک هم موفق عمل کرده و رمان فرار از کت...
نکوداشت های المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو
Discover the coolest library in the world.
جالبترین کتابخانه جهان را کشف کنید.
JAMES PATTERSON

A successful blend of mystery, adventure, and suspense, with a sizable cast of characters, in a wholly satisfying sequel that easily stands alone.
ترکیبی موفق از رمز و راز ، ماجراجویی و تعلیق ، با شخصیت های قابل توجه ، در یک دنباله کاملا رضایت بخش..
School Library Journal School Library Journal

This sequel is just as much of an adventure as the first entry. Likable (as well as a few non-likable) characters, along with lots of action and quirky humor will lead kids to do just what libraries encourage them to do: keep reading.
این دنباله دقیقا یک ماجراجویی است، همراه با شوخ طبعی زیاد ، که بچه ها را به سمت آنچه کتابخانه ها به انجام آن ترغیب می کنند سوق می دهد: خواندن را ادامه دهید.
 Washington Post Washington Post

قسمت هایی از المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو (لذت متن)