کتاب کتاب اسرار

The Book of Secrets
رازگشای ابعاد پنهان زندگی شما

مشخصات کتاب کتاب اسرار
مترجم : نادره میرمحمدعلی
شابک : 978-9642368419
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 360
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 3 بهمن

معرفی کتاب اسرار اثر دیپاک چوپرا

نویسنده در کتاب پیش رو با ارائه ی پانزده راز مهم و کاربردی خواننده را در شناخت ابعاد پنهان وجود خویش، فهم معنا و ارزش فردیت، آزادی، خویشتن شناسی، زندگی و زمان حال راهنمایی می کند و مسیر دستیابی به خواسته ها و در نتیجه خوشبختی را پیش رویش قرار می دهد.

کتاب کتاب اسرار

دیپاک چوپرا
دیپاک چوپرا (به انگلیسی: Deepak Chopra) (به هندی: दीपक चोपड़ा) (متولد ۱۹۴۶ در دهلی-نو)، نویسنده و پزشکآمریکایی هندی الاصل است.او بخاطر ترویج طب روحانی در میان بسیاری مردمان از کشورهای مختلف شهرت دارد.او تحصیلات عالیه پزشکی خود در آمریکا را در دانشگاه ویرجینیا به پایان برد و تا کنون در دانشگاه تافتز و دانشگاه بوستون تدریس کرده.دیپاک چوپرا در دهلی نو به دنیا آمد، پدر و مادر او کریشان چوپرا و پوشپا چوپرا نام داشتند. زبان مادری او پنجابی است.پدر بزرگ پدری او گروهبان ارتش بریتانیا
قسمت هایی از کتاب اسرار (لذت متن)
اثر پنهان کردن یک چیز مثل از بین بردن آن نیست. انرژی سایه ها که درواقع همان ویژگی های پنهان شده است، پابرجا می ماند و شما از نگاه کردن به آن ها خودداری می کنید اما خاموش نمی شوند- در حقیقت همه اشتیاق آن ها به یاس تبدیل می شود. کودکی که همواره در خانواده نادیده گرفته شده است، برای جلب توجه پدر یا مادر رفتارهایی از خود بروز می دهد که روزبه روز بر شدت آن ها افزوده می شود؛ ابتدا کسی را محکم می زند، سپس گریه می کند و بعد شروع به بهانه گیری و بداخلاقی می کند. انرژی سایه ها نیز بیشتر از همین الگوها پیروی می کند. ترس ابتدا با صدای بلند به شیوه طبیعی خواستار توجه می شود؛ اما وقتی این توجه را دریافت نکند به گریه، بهانه گیری، بداخلاقی و در نهایت حمله شدید تبدیل می شود.