کتاب باغ مخفی

The Secret Garden
کد کتاب : 14696
مترجم :
شابک : 978-6002517432
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 480
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1910
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

باغ ناپیدا
The Secret Garden
کد کتاب : 14695
مترجم : شهلا ارژنگ
شابک : 978-6008547419
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 366
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1910
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب باغ ناپیدا اثر فرنسیس هاجسن برنت

فرنسیس هاجسن برنت سال ۱۸۴۹ در منچستر به دنیا آمد. پنج ساله بود که پدرش درگذشت و مادرش نگهداری پنج فرزند را بر عهده گرفت. به این ترتیب کودکی او در فقر و محله های پست منچستر دوره ملکه ویکتوریا گذشت. فرنسیس شانزده ساله بود که به امریکا رفت و پس از مدتی همکاری با مجله ها را آغاز کرد. داستان هایش به سرعت مورد استقبال قرار گرفت و در انگلستان و امریکا برایش ثروت و شهرت به همراه آورد.
او بهترین اثرش باغ ناپیدا را در ۱۹۱۱ نوشت. بی شک تجربه های او از زندگی در منچستر، شیفتگی اش به باغبانی، علاقه اش به افسانه های کهن طبیعت، و تفکراتش درباره تاثیرگذاری روان بر جسم، باغ ناپیدا را تبدیل به اثری غنی و چند بعدی کرده است.

کتاب باغ ناپیدا

فرنسیس هاجسن برنت
فرانسس الیزا هاجسون برنت (انگلیسی: Frances Hodgson Burnett; ‏ ۲۴ نوامبر ۱۸۴۹ – ۲۹ اکتبر ۱۹۲۴) نمایشنامه‌نویس و نویسندهٔ آمریکایی-انگلیسی بود. وی بیشتر به خاطر داستان‌هایش برای کودکان مشهور است؛ داستان‌هایی از جمله لرد فانچلری کوچک، پرنسس کوچک، و باغ اسرارآمیز.فرانسس الیزا هاجسون برنت در سال ۱۸۴۹ در منچستر انگلستان متولد شد. وی از ۱۶ سالگی شروع به نوشتن داستان برای بزرگ سالان و کودکان کرد. دو داستان نخستین او، «لرد فانترلوی کوچک» و «پرنسس کوچولو»...