کتاب نقطه سیاه

Point Blanc
در آلپ،مرگ منتظر الکس رایدر است
کد کتاب : 15130
مترجم :
شابک : 978-9642980666
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

کتاب دوم سری الکس رایدر

معرفی کتاب نقطه سیاه اثر آنتونی هوروویتس

آنتونی هوروویتس اولین بار مجموعه داستان های الکس رایدر یا «مامور دوصفر هیچ» را در سال 2000 نوشت. شخصیت همه داستان های این مجموعه پسر 14 ساله ای به نام «آلکس رایدر» است. الکس بعد از مرگ والدینش با عمویش زندگی می کند اما بعد از این که عمویش به طرز مشکوکی می میرد او به رازی پی می برد که زندگی اش را عوض می کند.

الکس که پسر بچه ای مدرسه ای است بعد از فهمیدن این راز به اجبار در مسیری قرار می گیرد که هیچ راه فراری از آن ندارد. مسیری که او را تبدیل به یک جاسوس سرویس امنیتی در انگلستان می کند. او در سازمان جاسوسی MI6 راه پیدا می کند و در هر قسمت از کتاب خواننده با ماموریت های هیجان انگیز او روبه رو می شود.

در کتاب نقطه سیاه؛ در آلپ مرگ منتظر الکس رایدر است، الکس رایدر به مدرسه برمی گردد و سعی می کند با زندگی مخفیانه دوگانه و هم چنین تکالیف مدرسه دوگانه اش کنار بیاید اما سازمان جاسوسی از او می خواهد که برای ماموریت به مدرسه ای در آلپ برود و ...

کتاب نقطه سیاه

آنتونی هوروویتس
آنتونی هوروویتس، زاده ی 5 آپریل 1955، فیلمنامه نویس و رمان نویسی انگلیسی است که بیشتر در حوزه ی داستان های معمایی و جنایی کار می کند. او مدرک خود در رشته ی ادبیات انگلیسی را از دانشگاه یورک و مدرکش در رشته ی تاریخ هنر را از کالج ونبرو دریافت کرده است. اولین کتاب هوروویتس در سال 1979 به انتشار رسید.