کتاب از دخترت قهرمان بساز

Raising Great Girls
کد کتاب : 15219
مترجم :
شابک : 978-6004612234
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 312
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 10
زودترین زمان ارسال : 28 تیر

معرفی کتاب از دخترت قهرمان بساز اثر دارلین براک

شما فکر می کنید پرورش یک دختر قوی در دنیای امروز غیرممکن است؟ عقاید این مادر چیزهای متفاوتی را به شما خواهد گفت.
واپس نگری چیست ؟ توانایی یک شخص در درک یک موقعیت بعد از اتفاق افتادن آن.
اکنون دارلن بروک این واقعیت را به خوبی می فهمد چرا که تجربه ی بزرگ کردن دو دختر همزمان با کار ، مسافرت و مدیریت زندگی پشت سر اوست. شاغل بودن او در تمام دوران بزرگ سالی در بیرون از خانه می توانست به وظایف مادریش آسیب برساند. بعد او متوجه شد که برای هر شغل یک فصل وجود دارد و او حتی نمی فهمید که آن را به عهده گرفته است و این کار مادری را برای او سخت تر می کرد. این کتاب مجموعه ی اندوخته های اوست . در هر فصل او به توضیح هر مسولیت می پردازد و در آن راهنمایی های لازم را به مادران برای انجام آن ارائه می دهد.این کتاب برای همه مادران ناکامل با دخترانی ناکامل است. در راه رسیدن به مادرانی بزرگ که با موفقیت دختران بزرگ را پرورش می دهند ، نیازی نیست کامل باشید.

کتاب از دخترت قهرمان بساز

دارلین براک
دارلین براک بنیانگذار و رئیس پروژه Grit و Grace، نویسنده و مجری Grit and Grace Life Podcast در سن 18 سالگی خانه را ترک کرد.اولین شغلی که پیدا کرد به عنوان پذیرش در یک شرکت معتبر حقوقی بود که آنجا را برای زندگی در یک گروه مسیحی ترک کرد.
نکوداشت های کتاب از دخترت قهرمان بساز
Darlene's reassurance will make you believe parenting is a job you can do, raising confident and capable girls with grit and grace.
اطمینان بخشی دارلن باعث می شود که شما باور داشته باشید که فرزندپروری کاری است که می توانید انجام دهید ، دختران با اعتماد به نفس و توانا را با رشادت و لطف پرورش دهید.
www.amazon.com

قسمت هایی از کتاب از دخترت قهرمان بساز (لذت متن)