کتاب از دخترت قهرمان بساز

Raising Great Girls

مشخصات کتاب از دخترت قهرمان بساز
مترجم :
شابک : 978-6004612234
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 312
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 21 آذر

معرفی کتاب از دخترت قهرمان بساز اثر دارلین براک

آنچه روی نسل های آینده تأثیر می گذارد نه کتابی است که می نویسیم، نه ماشینی که به تولید آن کمک می کنیم، نه مغازه ای که راه می اندازیم، نه نامه ای که تایپ می کنیم، و نه خانه ای که تمیز می کنیم؛ آنچه روی نسل های آینده تأثیر می گذارد، دخترانی هستند که به دنیا می آوریم و به شکل گیری شخصیت آنها کمک می کنیم تاانسان هایی ارزشمند در این جهان باشند.
هیچ لذتی فراتر از این نیست که ببینید دخترتان به جایگاهی که برای او مقدر شده رسیده است درحالی که قدرت، بخشش و شهامت روبه روشدن با آینده، تحقق سرنوشتش و رفتن به دنبال رویاهایش را دارد. روزی که او خانۀ شما را ترک می کند تا زندگی خودش را شروع کند متوجه می شوید که این همه تعهد و جنگیدن ارزشش را داشته است.
یک مادر چه این موضوع را بداند، چه نداند بهترین، قدرتمندترین و ماندگارترین معلمی است که فرزندانش باید داشته باشند. این کتاب، کتابی است برای مادران و نیز دخترانی که هیچ کدام بدون عیب و کاستی نیستند. در این مسیر، برای تبدیل شدن به مادرانی که با موفقیت، دخترانی شایسته پرورش می دهند لازم نیست بی نقص و کامل باشید.

کتاب از دخترت قهرمان بساز

دارلین براک
دارلین براک بنیانگذار و رئیس پروژه Grit و Grace، نویسنده و مجری Grit and Grace Life Podcast در سن 18 سالگی خانه را ترک کرد.اولین شغلی که پیدا کرد به عنوان پذیرش در یک شرکت معتبر حقوقی بود که آنجا را برای زندگی در یک گروه مسیحی ترک کرد.
دسته بندی های کتاب از دخترت قهرمان بساز