کتاب تفکر مثبت

سوپ جوجه برای روح
Chicken Soup for the Soul: Think Positive

مشخصات کتاب تفکر مثبت
مترجم :
شابک : ‏‫‬‭978-964-236-755-9
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 500
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 28 مهر

جک کنفیلد از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های خودپروری

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

معرفی کتاب تفکر مثبت اثر جک کنفیلد

کتاب تفکر مثبت، اثری نوشته ی جک کنفیلد است که اولین بار در سال 2010 به انتشار رسید. همه ی ما هر از چند گاهی به یک ارزیابی مجدد از نگرش هایمان نیاز داریم. این کتاب با داستان های واقعی و شگفت انگیز خود به ما نشان می دهد که افراد موفق چگونه از تفکر مثبت برای بهبود وضع زندگی و غلبه بر چالش ها استفاده می کنند. با مطالعه و به کارگیری ایده های کتاب تفکر مثبت خواهید توانست: هر روز را به روزی خاص تبدیل کنید؛ رضایت و لذت بیشتری را به زندگی روزمره تان وارد کنید؛ از قدرت کلمات بهره ببرید؛ به شکل متفاوتی با بیماری ها و چالش های مربوط به سلامتی رو به رو شوید؛ زندگی ساده تر و در عین حال پرمعناتری داشته باشید و در نهایت، چالش ها را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کنید.

کتاب تفکر مثبت

جک کنفیلد
جک کنفیلد، زاده ی 19 آگوست 1944، نویسنده، سخنران انگیزشی، مدرس و کارآفرین آمریکایی است. او از بنیان گذاران مجموعه کتاب های فوق العاده موفق و پرفروش «سوپ جوجه برای روح» است که به فروش بیش از پانصد میلیون نسخه ای دست یافته و به بیش از چهل زبان ترجمه شده اند.کنفیلد در تگزاس به دنیا آمد و سال های نوجوانی خود را در ویرجینیای غربی گذراند. او در سال 1966 در رشته ی تاریخ چین از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد و برای ادامه ی تحصیل به دانشگاه ماساچوست رفت. کنفیلد در سال 1981 از دانشگاه سانتامانیکا، مدر...
نکوداشت های کتاب تفکر مثبت
It will inspire readers with its stories of optimism.
این اثر با داستان های خود درباره ی خوشبینی، برای مخاطبین الهام بخش خواهد بود.
Barnes & Noble

It reminds us that each day holds something to be thankful for.
این کتاب به ما یادآوری می کند که در هر روز، دلیلی برای شکرگزاری وجود دارد.
Amazon Amazon

This book can change your life!
این کتاب می تواند زندگی تان را تغییر دهد!
Brilliance Audio

قسمت هایی از کتاب تفکر مثبت (لذت متن)
بعدها وقتی کارم با مشکل مواجه شد، فهمیدم درست است که نمی توانم جلوی پیشامدهای زندگی ام را بگیرم، اما همواره می توانم نحوه و میزان اثرگذاری آن ها را بر زندگی ام تعیین کنم.

من تاکنون سه بار بچه دار شده ام و هیچ وقت کسی آنجا در اتاق زایمان نبوده که بگوید: «کوچولو، از این در که بیرون بروی، همه چیز منصفانه است!» راه و رسم زندگی، عادلانه نیست.