کتاب هشدار برادران گریم

A Grimm Warning
قصه های همیشگی 3

مشخصات کتاب هشدار برادران گریم
مترجم :
شابک : 978-6004623537
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 8 بهمن

معرفی کتاب هشدار برادران گریم اثر کریس کالفر

برادران گریم که توسط امپراتوری فرانسه دزدیده و تهدید شده اند، به اجبار درگاهی به دنیای قصه ها به آن ها می دهند. ژنرال مارکی قصد فتح سرزمین باشکوه قصه ها را دارد و این خطر بزرگی برای اهالی آنجا محسوب می شود. حالا برادران گریم می خواهند مردم را از این خطر باخبر کنند، وظیفه ای که کانر بیلی و خواهرش الکس مامور اجرای آن هستند.

کتاب هشدار برادران گریم

کریس کالفر
کریستوفر کالفر، زاده ی 27 می 1990، خواننده، بازیگر، نویسنده و تهیه کننده ی آمریکایی است.کالفر در کالیفرنیا به دنیا آمد. او به دلیل موارد بسیاری از مورد آزار و اذیت قرار گرفتن در مدرسه، بخشی از تحصیلات ابتدایی خود را در خانه انجام داد. کالفر در دبیرستان، در بسیاری از برنامه های سخنرانی و مباحثه شرکت می کرد و توانست جوایز بسیاری را در این عرصه ها کسب کند. او مقام نهم مسابقه ی تفسیر دراماتیک را در کالیفرنیا و همچنین جایزه هایی را از نهادهای «باشگاه درام» و «FFA» کسب نمود. کالفر در مدرسه، رئیس با...
قسمت هایی از کتاب هشدار برادران گریم (لذت متن)
کانر در دنیایی از نور می چرخید. نور آن قدر خیره کننده بود که به زحمت می توانست چیزی ببیند. حتی صدای خودش را هم نمی شنید… تنها صدایی که به گوشش می خورد، صدای بادی بود که به دورش می پیچید. هرازگاهی بری یا امریش را می دید که از جلویش رد می شدند. دستش را به طرفشان دراز می کرد، اما نمی توانست آن ها را بگیرد. می دانست در فضای بین دو دنیا هستند؛ دو سال پیش که با خواهرش از توی کتاب به سرزمین قصه ها سفر کرده بودند هم به اینجا آمده بود. فقط انگار نسبت به دفعه ی قبل، رسیدن به مقصد طولانی تر شده بود.