کتاب قاتل درون من

The Killer Inside Me
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 18,500 | 16,650 تومان

  • موجود
  • انتشارات: نگاه نگاه
    نویسنده:
کد کتاب : 15723
مترجم :
شابک : 978-6003762565
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1952
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب قاتل درون من اثر جیم تامپسون

در شهر کوچک سنترال سیتی در تگزاس، همه لو فورد را دوست دارند. معاون کلانتر لو، برای مجرمین خرده پا، کارکنان املاک و همینطور همکارانش، بهترین آدم شهر است. شاید جالبترین و درخشان ترین نباشد اما با این حال او از آن مدل افسرانی است که شما از اینکه خیابان های تان را امن نگه می دارد شاد و خوشحالید. از آن مدل آدمهایی که شاید آرزو کنید روزی دخترتان با او ازدواج کند. اما در پشت این چهره ی متین و ملایم هیولایی خفته است چیزی که کمتر کسی تاکنون دیده است. لو طی حادثه ای جان چند نفر را گرفته است حادثه ای که به قیمت جان برادرش تمام شده است. مایک که کارگری ساختمانی است حین کار از دنیا می رود اتفاقی که هر چه بود حادثه نبود. لو برای انتقام این قتل مصمم است و در این راه از اینکه بیگناهی کشته شود نیز ابایی ندارد.

کتاب قاتل درون من

جیم تامپسون
جیم تامپسون (Jim Thompson؛ ۲۷ سپتامبر ۱۹۰۶ – ۷ آوریل ۱۹۷۷) یک نویسنده اهل ایالات متحده آمریکا بود. از کارهای معروف وی می‌توان به قاتل درون من، بعد از تاریکی، عزیزم اشاره کرد.تامپسون بیش از سی رمان نوشت، که بیشتر آنها نشریات اصلی شومیز است، و از اواخر دهه 1940 تا اواسط دهه 1950 منتشر شد.علی رغم برخی از توجه های مثبت انتقادی - به ویژه توسط آنتونی بوچر در نیویورک تایمز - وی در طول زندگی زیاد شناخته شده نبود، و تنها پس از مرگ قامت ادبی تامپسون رشد کرد.در اواخر دهه 1980، چندین رمان او د...
نکوداشت های کتاب قاتل درون من
Probably the most chilling and believable first-person story of a criminally warped mind I have ever encountered.
از بین داستان های اول شخص و از زاویه ذهنی یک تبهکار که تاکنون با آنها برخورد کرده ام ، احتمالا ترسناکترین و باورپذیرترین شان بوده است.
استنلی کوبریک

قسمت هایی از کتاب قاتل درون من (لذت متن)
برای آنکه زندگی ادامه یابد، چیزهایی هست که باید فراموش شوند.

علف هرز گیاهی است که در جای خود رشد نکرده است اجازه دهید دوباره تکرار کنم علف هرز گیاهی است که در جای خود رشد نکرده است. در مزرعه ی ذرتم ختمی علف هرز است اما در باغچه ام یک گل.