کتاب کسی که می شناسیم

Someone We Know
کد کتاب : 15965
مترجم :
شابک : 978-6222351212
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 278
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 اسفند

کسی که می شناسیم
Someone We Know
کد کتاب : 39406
مترجم :
شابک : 978-6003841697
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 304
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 اسفند

معرفی کتاب کسی که می شناسیم اثر شاری لاپنا

در یک حومه ی آرام در شهر نیویورک ، یک نوجوان بطور پنهانی در خانه های مختلف می خزد - و همچنین در رایانه های صاحبان خانه ها – او در حال کشف کردن اسرار آنهاست ، و شاید هم برخی از آنها را به اشتراک بگذارد.
او کیست و چه چیزی ممکن است کشف کند؟ پس از دریافت دو نامه ناشناس ، زمزمه هایی شروع به چرخیدن بین افراد می کند و ظن و شک ها زیاد می شود. و وقتی جسد زنی به قتل رسیده در خیابان پیدا می شود ، تنش به نقطه شکست می رسد. چه کسی او را کشته است؟ چه کسی بیشتر از آنچه آنها می گویند می داند؟ و همه این افراد خوب برای محاقظت از اسرار خود تا کجا پیش خواهند رفت؟
در این محله فقط زن و شوهرها نیستند که بازی می کنند. در اینجا ، همه افراد در خانواده چیزی برای پنهان کردن دارند
رمان کسی که می شناسیم جدید ترین رمان شاری لاپنا است که معمولا او را با سه گانه ی «غریبه ای در خانه»، «مهمان ناخوانده» و «زن همسایه» می شناسند. لاپنا متخصص نوشتن رمان های جنایی و معمایی و ایجا تعلیق های فوق العاده است. او در رمان هایش خوانندگان را تا آخرین صفحات میخکوب نگه می دارد. در کتاب کسی که می شناسیم نیز لاپنا دست به طرح معمایی زده است که خواننده را تا پایان درگیر نگه می دارد.

کتاب کسی که می شناسیم

شاری لاپنا
شاری لاپنا، نویسنده ی کانادایی است. او را بیشتر به خاطر کتاب زن همسایه می شناسند؛ اثری که هم در کانادا و هم در سایر کشورهای دنیا به فروش بسیار بالایی دست یافت.لاپنا قبل از آغاز حرفه ی نویسندگی، وکیل و معلم زبان انگلیسی بود. او اولین رمان خود را در سال 2008 به چاپ رساند و از همان ابتدا، مورد تمجید و تحسین منتقدین قرار گرفت. شاری لاپنا در طول چند سال نویسندگی خود، چهار رمان منتشر کرده که همگی با بازخورد بسیار خوبی از طرف منتقدین و مخاطبین همراه بوده است.
نکوداشت های کتاب کسی که می شناسیم
No-one does suburban paranoia like Shari Lapena--this slowly unfurling nightmare will have you biting your nails until the end.
هیچ کس نمی تواند مثل شاری لاپنا ترس و پارانویا در یک محلۀ حومۀ شهری را به تصویر بکشد. کتاب جدید او شما را به خوردن ناخن هایتان واخواهد داشت.
Ruth Ware

The new domestic suspense novel from the New York Times bestselling author of The Couple Next Door, A Stranger in the House, and An Unwanted Guest, Shari Lapena
رمان پرتعیلق خانگی دیگری از نویسنده ی پرفروش نیویورک تایمز. نویسنده ی کتاب های «غریبه ای در خانه»، «مهمان ناخوانده» و «زن همسایه» شاری لاپنا
amazon.com

قسمت هایی از کتاب کسی که می شناسیم (لذت متن)
شانزده سالگی بدترین دوران است و پسرها مادرها را در این سن میکشند. به هجده یا نوزده سالگی که برسند بزرگ تر می شوند؛ شخصیت بهتری پیدا می کنند؛ بهتر رفتار میکنند و مسئولیت پذیرتر می شوند.

رالی سر کلاس انگلیسی احساس خفقان می کرد. معلم مرتب حرف می زد و سوال می پرسید؛ اما او اصلا حواسش سر کلاس نبود و به وضعیت خرابی که در آن گیر افتاده بود فکر می کرد. این ماجرا از ماه می بهار سال گذشته شروع شد. بعد از مدرسه به خانه زک رفته بودند و کوله پشتی اش را خانه آن ها جا گذاشت. برای روز بعد باید تکالیف مدرسه اش را انجام می داد. رالی به زک پیام داد که کیفش را لازم دارد؛ زک هم گفت که همه بیرون هستند و تا دیروقت به خانه برنمی گردند. خسته و آشفته دور خانه زک می گشت و با خودش فکرمی کرد چه کار باید بکند. می دانست آن ساعت کسی خانه نیست. کلید هم نداشت؛ اما وقتی به پشت خانه رفت پنجره زیرزمین را دید. کیف کوله اش را همان جا روی زمین گذاشته بود.

همان زمان همه چیز عوض شد. به جای اینکه سریع کیف کوله اش را بردارد. از پنجره فرار کند و از آن خانه بیرون بیاید در عوض در زیرزمین ایستاد و به صداهای اطراف گوش داد. خانه بدون حضور صاحب خانه. پر از امکانات و فرصت بود. هیجان زیادی داشت. این خانه خالی تمام وکمال در اختیار او بود. حس عجیبی داشت. مستقیم از پله ها بالا رفت تا ببیند دفتر کاری هست؛ تنها جایی ست که به راحتی کامپیوتر در آن پیدا می شود. از کنار اتاق زک رد شد و نگاهی به اتاقش انداخت. جواب امتحان شیمی اخیر زک روی میزش بود؛ نگاهی به برگه امتحانی اش انداخت. نمره اش ده درصد کمتر از نمره ای بود که به او گفته بود. رالی فکر کرد زک دیگر چه دروغی به او گفته است. بعد وارد دفتر کار شد و سعی کرد تا کامپیوتر پدر زک را هک کند.