کتاب رهبران متحول می شوند

Leadershift
(یازده گام برای تحول رهبری در سازمان ها و شرکت ها)

مشخصات کتاب رهبران متحول می شوند
مترجم :
شابک : 978-6226829007
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب رهبران متحول می شوند اثر جان سی مکسول

کتاب حاضر در یازده گام به آموزش نکاتی می پردازد که یک رهبر برای ایجاد تحول در شخصیت، روابط و باورهای خود و رسیدن به رشد و شکوفایی، تاثیرگذاری و نفوذ بر کارکنان و بالابردن شوق و انگیزه در سازمان به آن ها نیاز دارد. رهبران متحول می شوند با لحن دوستانه و رسای خود متنی ارزشمند را همراه با مثال های آموزنده در اختیار خوانندگان قرار می دهد و گام به گام آن ها را تا رسیدن به تغییر و تحول یاری می کند.
با مطالعه ی این کتاب پربار و عمل بر راهبردهایش شما به رهبری مقتدر، بانفوذ، انگیزه بخش، ارزش آفرین، فرصت ساز، پیوند دهنده، تحول آفرین و انرژی بخش تبدیل خواهید شد.

کتاب رهبران متحول می شوند

جان سی مکسول
جان کالوین مکسوِل (به انگلیسی: John Calvin Maxwell) نویسنده، سخنران و کشیش آمریکایی است که کتابهای بسیاری درزمینهٔ رهبری نوشته‌است. بیشتر کتابهای او به مبحث رهبری اختصاص دارند. از کتابهای مشهور او می‌توان به کتاب «۲۱ قانون انکارنشدنی رهبری» و «۲۱ ویژگی ضروری یک رهبر» اشاره کرد. کتابهای او به تعداد میلیون‌ها نسخه فروخته شدند که برخی از آنها در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز جای دارند. جان مکسول توانست تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی، تعداد ۲۰ میلیون نس...