کتاب آینده انسان

The Future of Humanity
زمینی کردن مریخ، سفر میان ستاره ای، جاودانگی، سرنوشت ما در فراسوی زمین
کد کتاب : 22083
مترجم :
شابک : 978-6006043890
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 6 تیر

آینده بشر
The Future of Humanity
کد کتاب : 16164
مترجم :
شابک : 978-6001173882
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 8 تیر

معرفی کتاب آینده بشر اثر میچیو کاکو

در کتاب « آینده ی بشر » نوشته ی میچیو کاکو که درباره ی، زمینی کردن مریخ، سفر میان ستاره ای، جاودانگی، سرنوشت ما در فراسوی زمین است ، می خوانیم : ما در حال ورود به عصر طلایی جدید اکتشافات فضایی هستیم . دکتر میچیو کاکو فیزیک دان مشهور و آینده نگر ،با اشتیاق غیر قابل وصف و درک عمیق از تحقیقات مهم سفر به فضا ، دیدگاه قانع کننده ای از چگونگی امکان توسعه بشریت و ایجاد تمدن پایدار در فضا ارائه می دهد . او تحولات رباتیک ، فناوری نانو و بیوتکنولوژی را آشکار می کند ، که ممکن است به ما اجازه دهد تا در مریخ و فراتر از از آن شهرهایی قابل سکونت و ساختمانی بسازیم . وی سپس از سیستم منظومه شمسی ما فراتر می رود و در این باره بحث می کند که چگونه فناوری های جدید ، مانند نانو سیم ، شناورهای لیزری و موشک های فیوژن ممکن است در واقع سفر بین ستاره ای را امکان پذیر سازند . ما به فراتر از کهکشان خود و حتی فراتر از جهان خود سفر می کنیم .در کتاب "آینده ی بشر" کاکو ، برخی از داغ ترین مباحث در علم امروز ، از جمله درایو پیچ و تاب ، کرم چاله ها ، فضای بزرگ ، جهان های موازی و چند هسته ای را بررسی می کند . سرانجام ، او به ما نشان می دهد که چگونه انسان روزی می تواند به نوعی جاودانگی برسد ، بتواند بدن کنونی اش را به طور کامل ترک کند و لیزر را به پناهگاه های جدیدی در فضا منتقل کند .

کتاب آینده بشر


ویژگی های کتاب آینده بشر

نامزد جایزه بهترین کتاب علمی گودریدز سال 2018

میچیو کاکو
میچیو کاکو، زاده ی 24 ژانویه ی 1947، آینده گرا، ترویج دهنده ی علم و فیزیکدان ژاپنی/آمریکایی است.کاکو در کالیفرنیا و در خانواده ای ژاپنی/آمریکایی چشم به جهان گشود. او از همان دوران مدرسه، عاشق و شیفته ی علم بود و در گاراژ خانه، آزمایش های عجیبی انجام می داد.در سال 1968، کاکو با بهترین عملکرد ممکن از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد و به آزمایشگاه برکلی در دانشگاه کالیفرنیا پیوست و دکترایش را دریافت کرد. او کتاب های زیادی در مورد نظریه ی رشته ها و نظریه ی میدان کوانتومی نوشته است و یکی از محبوب ...
نکوداشت های کتاب آینده بشر
“Theoretical physicist Kaku wonderfully illuminates possible ways the human race could survive on other planets.”
"فیزیکدان نظری میچو کاکو ، به طرز شگفت آوری روش های ممکن برای زنده ماندن نسل بشر در سیارات دیگر را روشن می کند."
Publishers Weekly Publishers Weekly

“Kaku certainly dares to dream big. . . . The language is striking and captivating.”
"کاکو مطمئنا جرات دارد رویای بزرگ را ببیند . . . زبان کتاب جالب و جذاب است. "
National Space Society

قسمت هایی از کتاب آینده بشر (لذت متن)
اکنون، اسلحه هسته ای است که بزرگترین خطر را بوجود آورده است، اما طولی نخواهد کشید که سلاح های میکروبی و شیمیایی ممکن است حتی خطر بزرگتری را بوجود آورند. اما اگر انهدام هسته ای را تأمین نماییم، کار ما تمام شده نیست. هرگز کار ما تمام نخواهد بود تا آنکه جنگ را از میان برداریم. برای تأمین این من منظور، باید آدمی را ترغیب کنیم که مسائل بین المللی را با روشی نو بنگرد، نه به عنوان زورآزمایی، که در آن پیروزی از آن جناحی است که در کشتار عامه نهایت چیره دستی را دارد، بلکه آنرا حکمیتی بداند که بر اساس اصول و موازین قانونی پذیرفته شده ای عمل می کند. تغییر دادن عادات ذهنی که طی قرنها ملکه آدمی شده است کار آسانی نیست، اما چاره ای نداریم جز اینکه به تغییر این عادت ذهنی همت گماریم.