کتاب فیزیک آینده

Physics of the Future
کد کتاب : 16165
مترجم :
شابک : 978-6006043135
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 480
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : ---

برنده جایزه بهترین کتاب انجمن ناشران سال 2013

معرفی کتاب فیزیک آینده اثر میچیو کاکو

همواره تصور آینده برای آدمی کاری دلپذیر و رویا پردازانه بوده است. اینکه مردم در آینده چگونه خواهند زیست، از چه موهبتهایی برخوردار خواهند شد، چه رنج هایی برای ابد به فراموشی سپرده خواهند شد، به چه شیوه ای زندگی روزمره ی خود را پیش خواهند برد، تا چه اندازه عمر خواهند کرد و … برای ما آدمیان دغدغه ای همیشگی بوده است. و در این مسیر کسانی دست به پیش بینی زده اند که گاهی درست از آب درآمده و گاهی نه. ولی کسانیکه دست به پیش بینی درست زده اند که بر پایه شیوه ای علمی، روند حوادث را دنبال کرده اند.
در این کتاب میچیو کاکو، استاد فیزیک نظری و چهره ی برجسته علم همگانی، با بهره مندی ازتجربیات دست اول خودو دیدگاه های بیش از ۳۰۰ دانشمند برجسته در سطح جهان، همانند گذشته ما را به سفر میبرد: سفری در دهه های آینده، تا ببینیم علم و تکنولوژی چه دستاوردهایی برایمان به ارمغان خواهند آورد، چگونه زندگیمان را دگرگون خواهند کرد و … اکنون صاحب نظری بت نورافکن مسیر آینده را برایمان روشن میکند و با زبانی ساده به پیش بینی آن چیزی میپردازد که، به احتمال زیاد، تا پایان این سده پیش رویمان خواهد بود.
کتابی که در دست دارید سفرنامه ای است هیجان انگیز، که نه از گذشته بلکه سخن از آینده میگوید: آینده ای که امید داریم دنیای بهتری برایمان رقم بزند و این مائیم، ما فرزندان این خاک، که آینده ی خود را میسازیم.
باشد که بخوانیم، بیندیشیم، و بسازیم!

کتاب فیزیک آینده

میچیو کاکو
میچیو کاکو، زاده ی 24 ژانویه ی 1947، آینده گرا، ترویج دهنده ی علم و فیزیکدان ژاپنی/آمریکایی است.کاکو در کالیفرنیا و در خانواده ای ژاپنی/آمریکایی چشم به جهان گشود. او از همان دوران مدرسه، عاشق و شیفته ی علم بود و در گاراژ خانه، آزمایش های عجیبی انجام می داد.در سال 1968، کاکو با بهترین عملکرد ممکن از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد و به آزمایشگاه برکلی در دانشگاه کالیفرنیا پیوست و دکترایش را دریافت کرد. او کتاب های زیادی در مورد نظریه ی رشته ها و نظریه ی میدان کوانتومی نوشته است و یکی از محبوب ...