کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما

The Power of Your Subconscious Mind
یکی از موثرترین کتاب های راهنما که درباره ی مدیریت مستقل مشکلات زندگی نوشته شده است.
کد کتاب : 16243
مترجم :
شابک : 978-9642367764
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 1963
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 14
زودترین زمان ارسال : 22 اسفند

اعجاز ذهن برتر
The Power of Your Subconscious Mind
کد کتاب : 32493
مترجم :
شابک : 978-9647002912
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1963
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 22 اسفند

قدرت ذهن ناخودآگاه
The Power of Your Subconscious Mind
کد کتاب : 114176
مترجم :
شابک : 978-6227369144
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1963
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما اثر ژوزف مورفی

این کتاب که برای اولین بار در سال 1963 نوشته بود چندین بار ویرایش شده و نسخه های جدیدی از آن چاپ شده است . جوزف مورفی نویسنده ی این کتاب نزدیک به پنجاه سال کتاب نوشت ، آموزش داد ، مشاوره داد و در سرارسر جهان سخنرانی کرد. وی در سال 1898 متولد شد و در ایرلند و انگلیس تحصیل کرد. در پیشگفتار این کتاب ، دکتر جوزف مورفی ادعا می کند که وقایع زندگی در واقع نتیجه عملکرد ذهن آگاه و ناخودآگاه شماست. او تکنیکهای عملی ای را پیشنهاد می کند که از طریق آنها می توان سرنوشت فرد را تغییر داد ، با تمرکز کردن و تغییر مسیر در این انرژی معجزه آسا. سالها تحقیق در مورد مذاهب مهم جهان او را متقاعد کرد که قدرتهای زیادی پشت زندگی های معنوی نهفته است و این قدرت در اختیار هر یک از ماست. دکتر مورفی 28 سال مدیر کلیسای علوم الهی در لس آنجلس بود که در سخنرانی های او در هر یکشنبه 1300 تا 1500 نفر حضور داشتند. برنامه رادیویی روزانه وی در طول آن دوره بسیار محبوب بود. مورفی تحت تأثیر ارنست هولمز و امت فاکس ، که هر دو نویسنده های مشهوری در زمینه ی "اصول اندیشه ی جدید" بودند بود ، اما پس زمینه ی آکادمیک او را می توان در دین های شرقی یافت. او سالهای زیادی را در هند گذراند ، و عضو پژوهش آندرا در دانشگاه هند بود. دکتر مورفی بخش زیادی از زندگی خود را به مطالعه ادیان شرقی گذراند. قدرت ذهن ناخودآگاه شما از زمان نخستین انتشار در سال 1963 ، پرفروش شده است و از آن زمان میلیون ها نسخه اش به فروش رسیده است.

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما

ژوزف مورفی
مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت ۲۸ سال به سخنرانی پرداخت، حدود ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال ۱۹۷۶ به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مک...
دسته بندی های کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما
قسمت هایی از کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما (لذت متن)
با نگاهی به اخبار روزانه، با گزارش هایی مثل دعای دسته جمعی مردم کشور برای شفای کودکی مبتلا به بیماری لاعلاج، برقراری صلح و آرامش در ملت های درگیر جنگ و خشونت یا نجات گروهی از کارگران معدن که در زیر آوار معدنی گرفتار شده اند برخورد می کنیم. بعدها پس از نجات معدنچیان از زیر آوار، از زبان آن ها می شنویم که در تمام مدت زیر آوارها برای نجات خود دعا می کرده اند. بدون شک دعا و طلب حاجت کمکی همیشگی و حاضر و مهیا در مواقع سختی و گرفتاری است؛ اما چرا برای نهادینه کردن دعا به عنوان جزء لاینفک زندگی روزمره خود، باید منتظر وقوع گرفتاری و دردسر باشیم؟ پاسخ های معجزه گونه و شگفت انگیزی که به دعاهای مردم داده می شود، عنوان روزنامه ها و نشریات را تشکیل می دهند و خود گواهی بر موثر و نتیجه بخش بودن دعا در زندگی انسان هستند؛ اما درباره دعاهای متواضعانه و کودکانه بچه ها، دعاهای شکرگزارانه سر میز غذا و بذل و بخشش های خالصانه ای که به قصد قرب و رضای خدا انجام می شوند چه می توان گفت؟

برخلاف باور عموم، اعتقاد به آن چیز و هدف خاص نیست که باعث برآورده شدن دعای فرد برای به دست آوردن آن می شود. دعای فرد هنگامی برآورده می شود که ذهن ناخودآگاه او به فکر یا تصویر ذهنی او واکنش و پاسخ دهد. قانون باورمندی، اصل و قانونی پنهان و رمزآلود در تمام ادیان و مکاتب جهان است. همین قانون است که تمام حقایق رروان شناختی در پس معجزات و قوانین مذهبی را تعریف و توجیه می کند.