کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست

It's OK That You're Not OK
کد کتاب : 16571
مترجم : سیده سارا ضرغامی
شابک : 978-6008812845
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 56
زودترین زمان ارسال : 20 تیر

اشکال ندارد که حالت خوب نیست
It's OK That You're Not OK
کد کتاب : 51925
مترجم :
شابک : 978-6004613606
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 296
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 40
زودترین زمان ارسال : 20 تیر

دلم می خواهد اندوهگین باشم
It's OK That You're Not OK
کد کتاب : 33404
مترجم :
شابک : 978-6227291230
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 تیر

معرفی کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست اثر مگان دیواین

کتاب "عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست" اثر "مگان دیواین" روانشناس، نویسنده و گوینده آمریکایی است.

بعضی از مسائل قابل حل نیست. آنها فقط می توانند حمل شوند.
در کتاب "عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست" ، "مگان دیواین" رویکرد عمیق و جدیدی را برای تجربه غم و اندوه و نحوه کمک به دیگران که این فاجعه را متحمل شده اند، ارائه می دهد. "مگان دیواین" با داشتن غم و اندوه از هر دو طرف - هم به عنوان یک درمانگر و هم به عنوان یک زن که شاهد غرق شدن تصادفی همسر خود بود - با بینشی عمیق در خصوص حقایق ناگفته ی از دست دادن، عشق و شفابخشی می نویسد. او برای هدف از پیش تعیین شده فرهنگی بشر برای بازگشت به زندگی عادی "شاد"، جایگزین آن را با یک مسیر میانی بسیار سالم تر پیشنهاد می دهد، راه دیگری که ما را به زندگی کردن در کنار غم و اندوه دعوت می کند تا اینکه به دنبال غلبه بر آن باشیم.

در این کتاب،"مگان دیواین" داستان ها، تحقیقات، نکات زندگی و شیوه های خلاقانه ای را ارائه می دهد تا ما را از طریق تجربه ای که همه ما باید با آن روبرو شویم راهنمایی کند. با راهنمایی های کاربردی "مگان"، یاد خواهید گرفت:

• چرا توصیه ها و معالجه ی پزشکان اینقدر زود به پایان خود می رسد و این باعث غم و اندوه سخت تر افراد می شود.
• چگونگی به چالش کشیدن اسطوره های اندوه. کنار گذاشتن مراحل، جدول زمانی و ایده آل های غیرواقعی درباره ی چگونگی آشکار شدن غم و اندوه - به ما اجازه می دهد به جای پنداشتن آن به عنوان یک مشکل و به دنبال راه حل بودن، آن را به عنوان یک رمز و راز قبول کنیم.
• راهنمایی های عملی برای مدیریت استرس، بهبود خواب و کاهش اضطراب بدون تلاش برای "رفع" آن.

بسیاری از افرادی که متحمل ضرر شده اند، کسانی هستند که می خواهند اندوه را حل کنند، اما درباره ی قضاوت، عزل و سوء تفاهم قرار گرفته اند. "مگان دیواین" می نویسد: "غم و اندوه چون عشق دیگر نیازی به راه حل ندارد "

"عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست"، کتابی برای افراد اندوهگین، کسانی که آنها را دوست دارند و همه کسانی که به دنبال دوست داشتن خود و دیگران هستند مناسب است.

کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست

مگان دیواین
مگان م ديواين روانشناس، نویسنده و گوینده آمریکایی است.ديواين، یک مشاور و کارشناس ارتباط در غم و اندوه، بیشتر به خاطر کتاب سال 2017 خود شناخته شده است ، عيبي ندارد اگر حالت خوش نيست: دیدار با اندوه و ضرر در فرهنگی که درک نمی کند (به نظر می رسد درست است، 2017)، و برای کارهایش در پیشبرد یک رویکرد حمایت از غم و اندوه که شامل استفاده از Platitudes، مدل Kübler-Ross (نظریه 5 مرحله) و درمان اندوه به عنوان یک آسیب شناسی است.
نکوداشت های کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست
“Our current cultural norms surrounding death render us incapable of dealing with grief authentically and result in unknowingly causing more hurt and suffering to not only ourselves, but the people we care about most. It’s OK That You’re Not OK is the perfect how-to manual to help heal and support ourselves, each other, and our death-avoidant society.
هنجارهای فرهنگی فعلی ما در مورد مرگ ، ما را قادر به برخورد واقعی با اندوه نمی داند و باعث می شود که ناآگاهانه باعث صدمه و رنج بیشتر نه تنها خودمان ، بلکه افرادی که بیش از همه به آنها اهمیت می دهیم ، شود. خوب است که شما خوب نیستید که چگونه کتابچه راهنمای کاملی برای کمک به بهبود و پشتیبانی از خود ، یکدیگر و جامعه اجتناب از مرگ ما باشد.
Sarah Chavez

Grief support and understanding that is heartfelt, straightforward, and wise.
پشتیبانی و درک غم و اندوه ، صریح و باهوش.
Jack Kornfield, author of A Path with Heart

Megan Devine shows us that rather than treat grief as an illness to recover from, we can approach it with warmth and understanding. This is an invaluable book.
مگان به ما نشان می دهد که به جای درمان اندوه به عنوان بیماری برای بهبودی ، می توانیم با گرما و درک به آن نزدیک شویم. این یک کتاب ارزشمند است.
Rene Denfeld

قسمت هایی از کتاب عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست (لذت متن)
سوگ هیچ ایرادی ندارد. سوگ امتداد طبیعی عشق است، پاسخی سالم و عاقلانه به فقدان. اینکه سوگ حس بدی به همراه دارد باعث نمی شود بد باشد. اینکه شما احساس می کنید دیوانه شده اید دلیل نمی شود دیوانه باشید.

زندگی روزمره سوگ و فقدان های زیادی را بر ما تحمیل می کند. هنوز کارهای انجام نشده ی بسیاری وجود دارد در راستای شنیده شدن صدای هرکدام از ما، درراستای ارزش دهی و احترام به رنجی که در قلب هایمان داریم و فقدان هایی که با آن مواجه می شویم. منتها بحث این کتاب درمورد فقدان های عادی روزمره نیست.

وقتی کسی که دوستش داشتید به تازگی فوت کرده، چه اهمیتی دارد که الگوهای فرهنگی سوگواری ما معیوب است؟ آخر چه کسی اهمیت می دهد؟ این مسئله به شما مربوط می شود، نه کس دیگری.

زمانی که مرگ ناگهانی یا حادثه ای ناگوار در مسیر زندگی تان رخ می دهد، همه چیز تغییر می کند. حتی وقتی انتظارش را دارید، مرگ یا فقدان همچنان غافلگیر کننده است. دیگر همه چیز متفاوت می شود. زندگی ای که انتظارش را داشته اید ناپدید می شود و دود می شود و به هوا می رود. دنیا بر سرتان خراب می شود و دیگر هیچ چیزی منطقی به نظر نمی رسد. زندگی عادی بود و حالا هرچه هست، عادی نیست. مردمی که پیش از این عاقل بوده اند حالا برای شما شعار می دهند و نصیحت تان می کنند و سعی می کنند شادتان کنند. سعی می کنند دردتان را از شما دور کنند.