کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی 1

Die Kaugummiverschwörung
(دسیسه ی آدامسی)
کد کتاب : 16685
مترجم :
شابک : 978-6222040765
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 1996
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 25 خرداد

معرفی کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی 1 اثر یورگن بانشروس

"کوفسکی کارآگاه خصوصی 1" اثری است از "یورگن بانشروس" که با عنوان "دسیسه ی آدامسی" توسط انتشارات هوپا در نزدیک به صد صفحه منتشر شده است و نخستین جلد از مجموعه ی "کوفسکی کارآگاه خصوصی" می باشد. این کتاب که برای رده ی سنی هشت تا دوازده سال به رشته ی تحریر درآمده است توسط "فریبا فقیهی" به زبان فارسی بازگردانی شده است و تصاویر زیبایی که "رالف بوچکوف" برای آن طراحی کرده، جذابیت داستان را چند برابر نموده است. نویسنده ی کتاب "دسیسه ی آدامسی"، "یورگن بانشروس" یک نویسنده ی آلمانی است که در نوشتن داستان های زیبا برای کودکان و نوجوانان تبحر بسیاری داشته و موفقیت وی در ارائه ی اثری مناسب روحیات کودک و نوجوان، داستان های "کوفسکی کارآگاه خصوصی" را در سطح جهانی مشهور ساخته است؛ به این ترتیب که کتاب های این مجموعه نه تنها در خود آلمان بلکه در بسیاری از کشورهای جهان، میان کودکان با فرهنگ های مختلف محبوب هستند.
"کیویاتکوفسکی" که خود را یک کارآگاه خصوصی درست و حسابی می داند، عاشق این است که در ماجراهای مختلف به دنبال اسرار و معماها برود و تا آن ها را حل نکند دست از سر قضیه برنمی دارد. "کیویاتکوفسکی" آن چنان خود را در کارش حرفه ای می داند که اسم خود را هم ردیف کارآگاهان معروفی همچون "شرلوک هولمز" و "مایکل بلومکوئیست" قرار می دهد و حاضر هم نیست که کاری را مجانی انجام بدهد. حالا اولین پرونده ای که او تلاش دارد حل کند، چه نام دارد؟ "دسیسه ی آدامسی"! بسته های آدامس مورد علاقه ی او از پیشخوان دکه ی سر کوچه ناپدید شده اند و "کوفسکی کارآگاه خصوصی" در صدد این است که بفهمد این ماجرا زیر سر کیست؟

کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی 1

یورگن بانشروس
یورگن بانچروس (زاده 13 مارس 1949، در Remscheid-Lennep) نویسنده آلمانی و نویسنده کتاب کودکان است.بانچروس پس از پایان دوره دبیرستان، علوم انسانی و علوم اجتماعی را در مونستر و بن، فرا گرفت.او به عنوان روزنامه نگار برای روزنامه های روزانه،دستیار تحقیق در تحقیقات، سردبیر نشر و معلم آموزش بزرگسالان فعالیت می کرد.
قسمت هایی از کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی 1 (لذت متن)
بدترین اوقات کارآگاه ها همین تعطیلات تابستانی است. با خودم فکر کردم یعنی یکی نیست که خوکچه هندی اش فرار کرده باشد یا حتی یک بسته پوشک بچه از ایشان کش رفته باشند؟ از همان اولین روزی که توانستم فکر کنم، کارآگاه خصوصی بودم. از همان موقع ها که راه افتادم، هر آجرک خانه سازی یا آب نباتی که هر کجای جعبه ی ماسه گم می شد، پیدا می کردم. خودم هم نمی دانم چرا، ولی همیشه دماغم این جور کارها را بو می کشد.