کتاب دروغ هایی که به خود می گوییم

The Lies We Tell Ourselves
کد کتاب : 31038
مترجم :
شابک : 978-6226153270
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 اردیبهشت

دروغ هایی که به خودمان می گوییم
The Lies We Tell Ourselves
چگونه با حقیقت روبه رو شویم، خودمان را بپذیریم و زندگی بهتری بیافرینیم
کد کتاب : 45581
مترجم : حمید شمسی پور
شابک : 978-6002008732
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 188
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 اردیبهشت

دروغ هایی که به خود می گوییم
The Lies We Tell Ourselves
چطور با حقیقت مواجه شویم،خودپذیرا باشیم،و زندگی بهتری بیافرینیم
کد کتاب : 16748
مترجم :
شابک : 978-6006454252
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب دروغ هایی که به خود می گوییم اثر جان فردریکسون

آیا شما در زندگی گیر کرده اید؟ آیا نمی دانید چرا؟ آیا چیزی اشتباه به نظر می رسد ، اما شما نمی توانید بفهمید که آن چیست؟

در کتاب دروغ هایی که به خود می گوییم، جان فردریکسون روش هایی را که ما خودمان را گول می زنیم را به تفسیر بیان کرده است. او از طریق ده ها داستان و نمونه نشان می دهد که علت ظاهری مشکلات ما تقریبا هرگز علت واقعی نیست. علاوه بر این ، او ما را با مشکلاتی که با آنها دست و پنجه نرم می کنیم و با یا چیزهایی که باعث ترس ما در زندگی هستند روبه رو می کند. فردریکسون نشان می دهد که چگونه دروغهایی را که به خودمان می گوییم بشناسیم و با حقایقی که از آنها دوری کرده ایم روبرو شویم و وقتی جواب ما رد مقابل چیزی منفی است ، از گفتن بله دست برداریم.
اگرچه ممکن است برای فرار از درد به دروغ پناه ببریم ، ولی چسبیدن به خیالات واهی، در واقع منشأ رنج بیشتر می شود. این کتاب نشان می دهد که چگونه می توانیم با رها کردن دروغ و مواجهه با واقعیت ، زندگی بهتری ایجاد کنیم. همچنین نشان می دهد که راه درمان صرفا یک گفتگو نیست. این یک رابطه بین دو نفر است که به مواجهه با عمیق ترین حقیقت های زندگی ما اختصاص یافته اند تا بتوانیم شفا یابیم.

کتاب دروغ هایی که به خود می گوییم

جان فردریکسون
جان فردریکسون نویسنده Co-Creating Change است (مه 2013)، اولین راهنمای رواندرمانی پویا فشرده کوتاه مدت که هم تئوری تلفیقی از تعارض و هم روش ارزیابی لحظه به لحظه برای هدایت مداخلات درمانی دارد.
نکوداشت های کتاب دروغ هایی که به خود می گوییم
This book is a revelation--a gift to all who come across it. I laughed and cried and, in the end, was filled with deep gratitude for life, just as it is--and for Jon Frederickson. I can't recommend this book highly enough.
این کتاب یک مکاشفه و هدیه ای برای همه کسانی که در آن حضور دارند. با این کتاب من خندیدم و گریه کردم و در پایان ، پر از قدردانی عمیق از جان فردریکسون. من نمی توانم این کتاب را به اندازه کافی و به طوری که شایسته آن است توصیه کنم.
Patricia Coughlin

The Lies We Tell Ourselves explodes our illusions so we might come into a true, authentic relationship with ourselves and others. The world is full of distortion and avoidance, but Jon creates a startling space where emotional truth can be fearlessly spoken. His writing has the feel of both psychological and spiritual mastery. His brilliant, richly informed, hard fought, and gritty wisdom is a gift to us all.
دروغهایی که ما به خودمان می گوییم توهمات ما را منفجر می کند تا حدی که ممکن است با خود و دیگران به یک رابطه واقعی و معتبر برسیم. جهان پر از تحریف است ، اما جان فضایی شگفت انگیز را ایجاد می کند که حقیقت عاطفی را می توان بدون ترس بیان کرد. نوشته های او احساس تسلط روحی و روانی دارد.
Susan Warshow, MSW, Founder, DEFT Institute

قسمت هایی از کتاب دروغ هایی که به خود می گوییم (لذت متن)
همه ما به خودمان دروغ می گوییم تا از درد در زندگی مان اجتناب کنیم. از این رو، همه به عنوان آدم هایی ناقص و ناکامل با هم برابریم ؛ پس می توانیم با شأن برابر با هم گفتگو کنیم و موظف به بیان حقایق به خود و دیگران هستیم. با این کار، یعنی دیدن دروغ هایی که به خود می گوییم و مواجهه با حقایقی که از آنها اجتناب می کنیم، راهی را برای زیستن در حقیقت و با یکدیگر می یابیم. شنیدن حقیقت از دیگری به معنا ی تسلیم او شدن نیست، بلکه به این معناست که به چیزی بزرگتر تسلیم شده ایم: حقیقت. ما در زندگی راه هایی را می پیماییم که دروغ هایمان مشخص کرده اند و فقط به رنجمی انجامند. وقتی رنجمان طاقت فرسا و جانکاه می شود، نیازمند کسی می شویم که در دیدن دروغ هایی که باور کرده ایم و دروغ هایی که به خودمان می گوییم، ما را یاری دهد. چون، تنها با دیدن این دروغ هاست که با حقایق زندگی مان مواجه می شویم و به راه حقیقت بازمی گردیم؛ و چون، دروغ های ما بیمارمان و مواجهه با حقایق درمانمان می کنند. این کار مستلزم وجود کسی است که ما را در دیدن آن دروغ ها و تحمل دردی که پنهان کرده اند، یاری دهد و هنگام فرو افتادن در حقایقی که از آنها اجتناب می کنیم، دستمان را بگیرد.