کتاب وقتی باران می بارد

When It Rains
داستانی غمناک از عشق و امید

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 51,000 | 45,900 تومان

  • موجود
  • انتشارات: آموت آموت
    نویسنده:
مشخصات کتاب وقتی باران می بارد
مترجم :
شابک : 978-6003840591
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

معرفی کتاب وقتی باران می بارد اثر لیزا د یانگ

دختر نوجوانی به نام "کیت الکساندر" که در شبی بارانی اتفاق بدی را از سر می گذراند که تمام زندگی اش را تحت تاثیر قرار می گیرد. بیوبنت دوست سالیان سالش که به او علاقه دارد، تنها کسی است که حضوری مرهمی بر زخم اوست، اما با دیدار" آشر هانت"، پسری مرموز و خواستنی، زندگی کیت وارد مرحله جدیدی می شود و... این کتاب اولین و پر مخاطب ترین کتاب از سه گانه عاشقانه ی "باران" اثر نویسنده پرفروش عاشقانه های معاصر آمریکایی، لیزا یانگ بوده که به روایت قصه دردهای فرو خورده، زخم های زندگی و اتفاقات ناگوار، عشق، امید، پذیرش و پیوند های عمیق روح انسان ها می پردازد و...

کتاب وقتی باران می بارد

لیزا د یانگ
لیزا د یانگ یک همسر، مادر و یک حسابدار تمام وقت است که در میانه غربی زندگی می کند. سفر نوشتن او شامل مقادیر کافی قهوه و شبهای زیادی از بی خوابی است اما او چیزی را تغییر نمی دهد. او همچنین از خواندن، فوتبال و موسیقی لذت می برد.
قسمت هایی از کتاب وقتی باران می بارد (لذت متن)
وقتی باران می بارد، به من فکر کن. چترت خواهم بود، کیت. برایت پناهی خواهم بود در برابر طوفان، وقتی زندگی بیش از اندازه سنگین می شود. نگذار طوفان تو را از بین ببرد. اجازه بده زندگی جدیدی را در تو شکوفا کند.

هر بار کسی را که عاشقش هستی، از دست می دهی، افسوس هایی از میان نرفتنی به سراغت می آید. آرزو می کنی که می توانستی او را در آغوش بگیری یا ببوسی یا با او صحبت کنی... من آن افسوس ها را نمی خواهم.

هیچ وقت قرار نیست دختری باشم که قبلا بودم، اما اکنون، کسی هستم که می خواهم باشم.