کتاب جاده شخصیت

The Road to Character

مشخصات کتاب جاده شخصیت
مترجم :
شابک : 978-6008067443
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 416
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 6 بهمن

نامزد جایزه بهترین کتاب غیر داستانی گودریدز سال 2015

معرفی کتاب جاده شخصیت اثر دیوید بروکس

در کتاب «جاده شخصیت» که از پرفروش های نیویورک تایمز نیز بوده است، بروکس با به کمال رساندن رویکرد کتاب پیشین خود و افزودن نقاط قوتی به راهبرد روایی اش، از جمله جایگزین کردن شخصیت های خیالی و فرضی با افراد حقیقی و شخصیت های سرشناس، تحسین و تایید منتقدان را به خود جلب کرد.
جوهره و فلسفهٔ بنیادین «جادهٔ شخصیت»، دعوت خواننده، به عنوان عضوی از جامعه بشری، به تجدید نظر در نگاهی است که به خویشتن دارد. بروکس ما را به نگاهی دوباره به سویهٔ فراموش شده مان فرا می خواند. او در این راه، «فروتنی» را صفتی کلیدی می داند و این نه صرفا به معنی فروتنی پیشه کردن در برابر دیگر مردمان، که به معنی پذیرش درونی ضعف ها، کاستی ها و نقصان هایی است که بخشی ناگزیر از ذات آدمی محسوب می شوند. هر انسانی برای رسیدن به شخصیتی قدرتمند و تزلزل ناپذیر نیاز دارد که این ضعف ها را به رسمیت بشناسد و سپس به مواجهه با آنها برخیزد.

کتاب جاده شخصیت

دیوید بروکس
دیوید بروکس (David Brooks؛ زادهٔ ۱۱ اوت ۱۹۶۱) یک روزنامه‌نگار، و متصدی ویراستاری اهل ایالات متحده آمریکا است.بروکس در ۱۱ اوت ۱۹۶۱ در تورنتو اونتاریو در کانادا زاده شد اما پدرش در واقع شهروند ایلات متحده بود که در آن زمان در کانادا اقامت داشت که پس از چند سال به هم راه خانواده‌اش به آمریکا بازگشته و در نیویورک اقامت کردند. پدرش در دانشگاه نیویورک به تدریس ادبیات انگلیسی می‌پرداخت و مادرش در حال تحصیل در رشته تاریخ بریتانیا در دانشگاه کلمبیا بود.در سال ۱۹۷۹، بروکس وارد دانشگاه شد...