کتاب گورشاه 1

Missing Girls
(دختران گمشده)

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 32,000 | 28,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
مشخصات کتاب گورشاه 1
شابک : 978-6003534162
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

معرفی کتاب گورشاه 1 اثر سیامک گلشیری

نویسنده ی مجموعه رمان خون آشام درست بعد از آنکه تازه خوابش برده است، یک تماس تلفنی از پسری نوجوان به نام نیما که به تازگی خواهرش را در زیرزمین خانه شان گم کرده، دریافت می کند. نیما که از حقیقی بودن همه ی اتفاقات رخ داده در کتاب های خون آشام او آگاهی دارد، از نویسنده می خواهد تا در پیدا کردن خواهرش، رکسانا، کمکش کند، اما او این درخواست را نمی پذیرد تا اینکه متوجه گم شدن دخترهای دیگری هم می شود.
نویسنده که سال ها است از ماجراهای عجیب و ترسناک فاصله گرفته و دیگر ردی از خون آشام ها در زندگی اش نیست، باری دیگر به جهانی کشیده می شود که حتی تصورش هم وحشتناک و دلهره آور است.

کتاب گورشاه 1

سیامک گلشیری
سیامک گلشیری (زاده 27 مرداد، 1347) نویسنده و مترجم معاصر ایرانی است. او پسر احمد گلشیری و برادرزاده هوشنگ گلشیری از دیگر مترجمان و نویسندگان ایرانی است.سیامک گلشیری در یک خانوادهٔ فرهنگی در اصفهان متولد شد. دوران کودکی را در اصفهان سپری کرد و سپس در شش سالگی به همراه خانواده، به سبب تغییر شغل پدر، به تهران مهاجرت کرد. بعد از انقلاب، در ۱۳۵۹، بار دیگر به اصفهان بازگشت. در اواخر دوران دبیرستان به فعالیت های نمایشی روی آورد و چندین نمایشنامه را روی صحنه برد. با پایان این دوران تحصیلی، این فعالیت...