کتاب شیطان در بهشت

A Devil in Paradise
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 42,000 | 37,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: ناهید ناهید
    نویسنده:
کد کتاب : 17745
مترجم :

شابک : 978-9646205154
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1956
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 14 مهر

معرفی کتاب شیطان در بهشت اثر هنری میلر

کتاب شیطان در بهشت دربردارنده ی زندگینامه ای کوتاه به نام زندگی من، روایت شیطان در بهشت، رساله ی تاملی بر مرگ میشیما، داستان بی مانند لبخند در پای نردبان و تاملاتی بر نویسندگی به قلم نویسنده ی خوشنام آمریکایی، هنری میلر، ترجمه ی بهاءالدین خرمشاهی/ نازی عظیما و چاپ انتشارات ناهید است.

کتاب شیطان در بهشت

هنری میلر
هنری ولنتاین میلر، زاده ی 26 دسامبر 1891 و درگذشته ی 7 ژوئن 1980، نویسنده ی آمریکایی بود که دوران شکوفایی خود را در پاریس گذراند.او در منهتن نیویورک، چشم به جهان گشود و پدرش، خیاط بود. خانواده اش در سال 1900 به منطقه ی بوشویک در بروکلین نقل مکان کردند. میلر پس از اتمام سال های اولیه ی تحصیل، به دبیرستانی در ویلیامزبورگ رفت. او در جوانی، فعالیت هایی در حزب سوسیالیست آمریکا داشت.میلر به شکستن قالب های ادبی متعارف شهرت داشت و در رمان هایش، شخصیت پردازی، نقدهای اجتماعی، تفکرات فلسفی و عرفان را با...
قسمت هایی از کتاب شیطان در بهشت (لذت متن)
خیلی ناگوار است که آدم درحالی که ستاره اقبال دوستانش بلند می شود، خود به خاک بنشیند و دنیا را که زمانی بازیگاهش بود، به هیأت کارناوالی بی رنگ و رونق و گورستان آرزوها و خواب و خیالاتش ببیند. چقدر از جمهوری اول فرانسه و مظاهرش نفرت داشت. هروقت حرفی از انقلاب فرانسه می آورد، مثل این بود که با شر مطلق رودررو می شد. مثل نوستاراداموس، فساد و فتنه و زوال زمانه را از روزی می دانست که مردم یا به زبان دیگر بی سروپایان، قدرت را به دست گرفتند. حالا که فکر می کنم می بینم عجیب است که هرگز از ژیل دوره حرف نمی زد همچنین از راما کریشنا، میلارپا، یا سن فرانسوا، اما از ناپلئون چرا. از بیسمارک چرا. از ولتر چرا. از فیثاغورث هم البته.