کتاب پیمان پنجم

The Fifth Agreement
جهانی دیگر بسازیم

مشخصات کتاب پیمان پنجم
مترجم :
شابک : 97-8600-3400-443
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 30 بهمن

The Fifth Agreement

مشخصات کتاب میثاق پنجم
مترجم :
شابک : 978-9642332007
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 30 بهمن

The Fifth Agreement

مشخصات کتاب پنجمین پیمان
مترجم :
شابک : 978-9647974950
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 30 بهمن

معرفی کتاب پیمان پنجم اثر دون میگوئل روئیز

کتاب پیمان پنجم، اثری نوشته ی دون میگوئل روئیز است که اولین بار در سال 2009 انتشار یافت. دون میگوئل روئیز در کتاب پیمان پنجم، با پسرش، خوزه روئیز، همراه می شود تا نگرشی نوین را از اندیشه های مطرح شده در کتاب «چهار میثاق» ارائه کند و همچنین، پیمان جدیدی را به ما معرفی نماید که قدرت دگرگون کردن زندگیمان را دارد. این اثر، مخاطبین را به سطحی ژرف تر از آگاهی از قدرت «خویشتن» می برد و ما را به همان اصالتی بازمی گرداند که در هنگام تولد، همراهمان بوده است. کتاب پیمان پنجم، بزرگترین هدیه و موهبتی را به ما خاطر نشان می کند که می توانیم به خودمان پیشکش کنیم: به دست آوردن آزادی برای تبدیل شدن به کسی که واقعا هستیم.

کتاب پیمان پنجم


ویژگی های کتاب پیمان پنجم

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

دون میگوئل روئیز
دون میگوئل آنخل روئیز، زاده ی 27 آگوست 1952، نویسنده ی متون معنوی تولتک و نئوشمنیستی است.روئیز در مناطق روستایی مکزیک به دنیا آمد و کوچکترین در میان 13 فرزند خانواده بود. او به دانشکده ی پزشکی رفت و جراح شد. روئیز سال ها به همراه برادرانش به انجام امور پزشکی مشغول بود. تصادفی که او را تا آستانه ی مرگ پیش برد، مسیر زندگی اش را تغییر داد. روئیز پس از بهبودی، بی درنگ نزد مادر خود بازگشت تا آموزه های اخلاقی بیشتری را از او فرابگیرد. او سپس به شاگردی یک شمن درآمد و درنهایت به آمریکا مهاجرت کرد. دو...
نکوداشت های کتاب پیمان پنجم
A compelling sequel to the book that has changed the lives of millions of people around the world.
ادامه ای هیجان انگیز بر کتابی که زندگی میلیون ها انسان در سراسر زمین را دگرگون کرده است.
Barnes & Noble

A powerful new agreement for transforming our lives into our personal heaven.
پیمانی جدید و قدرتمند برای تبدیل زندگیمان به بهشت های شخصی خودمان.
Amazon Amazon

قسمت هایی از کتاب پیمان پنجم (لذت متن)
از لحظه ای که متولد می شوید، پیامی را به دنیا ارسال می کنید. آن پیام چیست؟ آن پیام شما هستید، همان بچه. این حضور یک فرشته است، پیام آوری از بی نهایت در جسم آدمی. لایتناهی، نیروی مطلق، برنامه ای فقط برای شما و آنچه نیاز دارید تا همان کسی باشید که در نظر گرفته شده است.

شما به دنیا می آیید، بزرگ می شوید، جفت انتخاب می کنید، پیر می شوید و در پایان به لایتناهی بازمی گردید. هر سلول بدن شما برای خودش یک جهان است؛ باهوش است، کامل است، و برنامه ریزی شده است تا همان چیزی باشد که هست. شما برنامه ریزی شده اید که شما باشید، هر چه هستید، و برای برنامه هم فرقی ندارد که ذهنتان گمان می کند که کیستید. برنامه در ذهن فکور نیست؛ در جسم است، جایی که آن را دی ان ای می خوانیم و در شروع، به طور غریزی خرد آن را دنبال می کنید.

به عنوان بچه ای خردسال، می دانید که چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را نه. چه وقت آن را دوست دارید و چه وقت نه. آنچه را دوست دارید دنبال می کنید و از آنچه دوست ندارید، دوری می کنید. شما غرایزتان را دنبال می کنید و آن غریزه ها شما را به سمت شادکامی، لذت بردن از زندگی، مهرورزی و رفع نیازهایتان راهنمایی می کند. بعد چه اتفاقی می افتد؟