کتاب خانه درختی 117 طبقه

The 117-Storey Treehouse
کد کتاب : 18054
مترجم :
شابک : 978-6222042127
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 384
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 12
زودترین زمان ارسال : 12 آذر

معرفی کتاب خانه درختی 117 طبقه اثر اندی گریفیتس

«خانه درختی 117 طبقه» نهمین کتاب از مجموعه ماجراجویی درختی اندی گریفیتس و تری دنتون است که داستانی با صدای بلند و خنده دار از طریق ترکیبی از متن و تصاویر فوق العاده به سبک کارتونی روایت می شود. اندی و تری سیزده طبقه جدید سرگرم کننده دیوانه وار را به درخت بزرگ خارق العاده خود که همیشه در حال رشد است اضافه کرده اند. پس برای چی منتظری؟ بیا بالا!

کتاب خانه درختی 117 طبقه

اندی گریفیتس
اندی گریفیتس، زاده ی 3 سپتامبر 1961، نویسنده ی استرالیایی است. گریفیتس در ملبورن به دنیا آمد و نویسندگی را از شش سالگی آغاز کرد.او را می توان محبوب ترین نویسنده ی داستان های کودک در استرالیا نامید. گریفیتس تا به حال بیش از بیست کتاب نوشته که اغلب آن ها هم در کشورش و هم در سایر نقاط جهان به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. او بخاطر همکاری اش با تری دنتون مشهور است.
قسمت هایی از کتاب خانه درختی 117 طبقه (لذت متن)
می گویم:ببخشید تری، نمی خواهم بی ادبی کرده باشم، ولی این داستان به جاییم میرسه؟یعنی اصلا قراره توش اتفاقیم بیفته؟ تری می گوید: معلومه،اندی! می گوید: واقعا؟پس کی؟ تری می گوید:معلومه توی همین بخش! یهو صدای بلندی همه جا می پیچد. «پلیس داستان اینجاست، زود در رو باز کنین! به ما درباره ی یه داستان احمقانه ی نقطه ای گزارش داده ان که با پایان بندی غیرقانونی «همه چی خواب بود» تموم می شه، توی همین خونه درختی! شما مظنون اصلی هستین و مقاومت بی فایده ست! ما درختتون رو محاصره کردیم!»