کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام

Instagram Secrets
(ثروتمندان خودساخته)

مشخصات کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام
مترجم :
شابک : 978-6008913061
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 272
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 6 اسفند

معرفی کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام اثر جرمی مک گیلوری

نویسنده در کتاب پیش رو علاوه بر معرفی جامع محیط پربازده اینستاگرام، شیوه های موثر و کاربردی را برای بهره بردن درست از این پلتفرم رسانه اجتماعی با ظرفیت سودآوری واقعی جهت برندسازی هوشمندانه و درآمدزایی بالا از آن ارائه می دهد.

به قول جرمی مک گیلوری ، نویسنده کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام ، حضور در اینستاگرام و استفاده از آن به قدری راحت و سرراست است که حتی در هرم آموزش هم نمی گنجد و هر کسی با هر سطح شناخت از فضای مجازی می تواند مشتری و پای ثابت آن شود. بیش از هشتصد میلیون نفر در جهان، عضو این شبکه اجتماعی هستند و ایرانیان هم جمعیتی حدود سی میلیونی را از جامعه کاربران آن تشکیل می دهند.

این یک خبر مسرت بخش برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط ایرانی است که می توانند فعالیت های بازاریابی خود را به شکل مدیریت شده تر، متمرکز تر و بهره ورانه تر با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام پیش ببرند. اپلیکیشنی که بیش از نود درصد کاربران آن روی گوشی های تلفن همراه از آن بازدید می کنند و کیست که نداند امروزه بیشترین نگاه ها در طول روز، معطوف به صفحه تلفن های هوشمند است.

اما ورود به اینستاگرام و پولسازی و درآمدزایی از آن به این سادگی ها هم نیست. پیچ و خم هایی دارد که اگز از آنها غافل بمانید، نتیجه ای که می خواهید، هرگز به دست نخواهد آمد. کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام به درستی ادعا می کند جامع ترین و کاربردی ترین کتاب در حوزه نه تنها اینستاگرام که در حوزه بازاریابی محتوایی و فروش آنلاین است. کتاب رازهای پولسازی اینستاگرام نوشته جرمی مک گیلوری ترجمه عنوان اصلی کتاب Instagram secrets است که در سال ۲۰۱۷ چاپ و منتشر شد.

کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام

قسمت هایی از کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام (لذت متن)
موفق ترین افراد تاثیر گذار در اینستاگرام فقط از هشتگ های هدف گیری شده یا هشتگ های خاص برندشان استفاده می کنند. شما هم باید همین رویکرد را الگوسازی کنید. استفاده از هشتگ های عمومی و هرز (اسپم)(هرچیزی که یک “4” در آن باشد) به تعامل شما در بلندمدت آسیب می زند؛ چون با بازگشت پیدا نکردن تعامل از طریق کامنت یا فالو، صفحه تان دیگر فالو نخواهد شد. علاوه بر این، فالوئرهای تان به صفحه تان نمی روند تا بتوانند با هشتگ های بی شمار در هر عکس، اسپم بشوند. به نظر می رسد صفحه تان نابجاست و فالوئرها این برداشت را خواهند کرد که این یک صفحه اسپم است که توسط روبات اجرا می شود.